Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2009 1:12 pm

21. dan (vece) 11. mart
210 sekundi ili 3 mniuta i 30 sekundi Very Happy
Bez posebnog unosa. osecam se fenomenalno!!!

22. dan (jutro) 12. mart
220 sekundi ili 3 minuta i 40 sekundi. Sungazing uspesno obavljen, ali ovaj put u 8:00 sati tacno, UV je na 0!!! Sunce je bilo po prilicno jako i snazno, htelo je da pokaze svu svoju silinu i snagu, bljestalo je strasno i veoma jako. Kad sam ga gledao imao sam osecaj koliko sam ja samo jedna mala zamisao u linearnom i vecnom vremenu koje je PRASTVORITELJ namenio za mene, nas... Svi smo sve i sve u svima, sve se kroz sve prozima i jedno bez drugog ne moze. Osecam se bas ekstra, iz dana u dan je sve jaci i jaci taj osecaj. jos malo i nece biti granica tome sta mogu uraditi i uciniti. pocecu i leteti, ali ne sa zgrade !!! Snaga sunca, onako jakog i silnog je u meni. Sta mi moze stati na put? ko me moze pobediti? Mracne sile, gospodari tame, ljudi koji mi zele zlo? NE- NIKO!!! Neka se silina i jacina sunca oslobodi kroz mene, neka probude moje trece oko, neka nadrazi sve moje chakre, neka se kundalini pokrene potpuno, mora se uskoro putovati. znam da me put zove... put u nepoznato i jos ne istrazeno za mene, ali ja tamo pripadam. Neka je slava nasem PRASTVORITELJU sto ima individualni plan za sve nas.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Surprised Surprised Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny farao farao farao farao farao farao farao sunny sunny sunny sunny sunny sunny cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2009 8:15 pm

Samo naprijed ljudi ja sam na 25 min gledanja , vjeruj te mi nemate sto izgubit samo cete JAKO TOGA PUNO DOBIT , od telepeatije to telekineze itd. , sve je to istina ljudi .... PROBUDITE SE .... na vama je, nitko vas nece probudit ako vi ne probutie sami sebe cheers cheers cheers flower flower flower
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepet oľu 13, 2009 10:59 pm

23. dan (jutro) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Jutro je, nebo je belo, fotonsko nebo sa jako puno oblaka, gledao sam u 08:15 minuta UV je na nuli. Cim sam se konektovao sa suncem punjenje je pocelo, osecao sam se ekstra... smiren sam, jako sam smiren na burne situacije i na probleme gledam sa olaksanjem, ne postoji problem koji ne mogu da resim, imam resenje za sve probleme sa kojima se susrecem u zivotu. Uzivam u zivotu, uzivam u svom stanju, svaki momenat i trenutak mi je sve laksi... nista me ne mrzi, nemam vise one unutrasnje depresije koja me je pratila jedno vreme, spavanje mi se normalizovalo i ne osecam vise kad ustanem iz kreveta kao da sam orao i kopao po celu noc. Pijem dosta vode zato sto mi telo tako trazi. Osecam sta mi moje telo porucuje i govori, sta je dobro za njega, a sta nije. Potpuno sam izbacio kafu jel mi smeta, jedem malo vise slatkisa ali mozda je to sto nam i master HRM kaze da telo gubi i do 40% glukoze i secera, pa ga na ovaj nacin u ovom trenutku sungazinga nadoknadjujem.

23. dan (vece) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Napolju je padala kisa, nebo je oblacno ali i fotonsko Very Happy mene ni to nije sprecilo da gledam u bele oblake kroz koje su se probijali suncevi fotoni, ti izvori energije i hrana svemu sto je zivo na zemlji. Uzivao sam u gledanju, tih 3 min. i 50 sekundi mi je proslo jako brzo, vreme mi je proletelo i kad mi je zazvonio alarm koji sam navio na 3 minuta, odbrojao sam jos 50 sekundi gledajuci u nebo, nakon toga sam sklonio svoj pogled u stranu zatvorenih ociju da mi oci upiju svaki zrak i svaku sliku koja mi se javila ispred ociju. Dakle, njegovo velicanstvo JA koji sam BOG po svojoj predodredjenosti i prirodi, se oseca ekstra, kako bih rekao bas bozanski. Ja jesam BOG ali nisam PRASTVORITELJ, on je jedan i jedini, znam da sam deo njega kao sto je on deo mene jel naselio svog DUHA u moje telo. Osecam ga svakim danom, osecam njegovo prisustvo, on je pravi dzentlmen nije nasilnik, blag je spor ali isto tako snazan i jak. Njegova iskonska energija, probudjena sungazingom struji mojim venama menjajuci me u svakom pogledu, dajuci mi neverovatan mir. Osecam i cujem kako mi kuca srce, usporeno disem, a onaj ko sporije dise manje je napet i s time u vezi duze i zivi. Covek je po prirodi i simbiot to znaci da jos jedan ne zavisan ali potpuno zavisan za zivota, deo njega, entitet boravi u njemu i jako je vazno da se izjednace frekvencije prvo sa samim sobom kako ljudi kazu, a ja kazem vase fizicko telo koje je samo nosioc tog simbiota i sam on simbiot, kako ga ljudi inace zovu i dusa. Kad dusa napusti svoje prevozno sredstvo ili ljudsko telo ona sama ide gde joj je namenjeno a samo telo propada i nestaje u nestavilu zemlje, kasnije i celog kosmosa. Mi smo, tj. nasa sustina svesti je bas u tom simbiotu u nasoj dusi, telo nam sluzi samo za ovaj fizicki trodimenzionalni svet. Neka je slava PRASTVORITELJU sto je usadio tu besmrtnu energiju u nas, koja nas i pokrece.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing farao farao farao farao farao king king king king king sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
pasija

pasija


Broj postova : 7
Join date : 15.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimened oľu 15, 2009 1:54 am

Bok svima, ja sam na 15 minuta i veseli me svaki sunčani dan. U početku , a nakon intervjua u Svjetlosti, početkom ljeta 2008., nisam znala puno o ovoj tehnici, pa mi se čini da sam loše radila. Čak sam pomislila u jednom trenutku da počnem od početka, ali onda sam shvatila da je to proces - počneš, pa dođeš do nekih uvida i to je ok. Čestitke Novosađaninu na vođenju dnevnika i temeljitosti od samog početka. Zavidim mu u pozitivnom smislu.
Čini mi se da je netko spomenuo da Sunce u ovim krajevima preko zime nije dovoljno snažno - pa ne bih se složila, što vi drugi mislite?
[Vrh] Go down
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimened oľu 15, 2009 5:33 pm

pasija je napisao/la:

Čini mi se da je netko spomenuo da Sunce u ovim krajevima preko zime nije dovoljno snažno - pa ne bih se složila, što vi drugi mislite?

Dakle, da razjasnim:

Kao što hira ratan manek kaže 1. i zadnj sat dana su bezopasni.
Što misliš zašto, zato što je u to doba dana intenzitet sunševog zračenja slabiji nego kod televizora.
Stvar je naime u sljedečem; intenzitet sunčevog zračenja ovisi o kutu udara istog u tlo. Tako da je 11. 12. 1. i 2. mjesec dakle 4mj. oko zimskog solsticija potpuno bezopasno golim očima gledati direkno u sunce u bilo koje doba dana, čak i onoma koji tek počinju tu praksu. Zato što u tim mjesecima kut udara u tlo gotovo nikad nije dovoljno velik da intenzitet zračenja bude jači nego: 60-minuta-nakon-izlaska-po-ljeti

evo nekih navoda:

Svjetlost br.66 lipanj 2008.
>...ako ne stignete gledati u Sunce ujutro ili navečer, gledajte u Sunce u vrijeme kad je indeks ultraljubičastog zračenja manji od dva. Gledanje u Sunce oku može štetiti samo ako gledate izravno u Sunce kad je sunce najjače i tjekom dužeg vremena.<

Vizionar br.3 svibanj 2006.
>Sunce treba primati jedan sat nakon izlaska i jedan sat prije zalaska jer se u tom razdoblju ne izlažemo infracrvenim i UV-zrakama. Iznimka je zima, jer je UV-indeks tijekom cijele zime na 2, što znači da je sigurno gledati u Sunce i u neko drugo doba dana.<

Protivim se bilo kakvom širenju straha, jer on koči svaki napredak.
Osobno sam gledao u sunce nekad i po 2.5 sata dnevno(100min. ujutro/100 naveče)
Jedino doba dana kad mi je sunce prejako je 10h-16h po ljetu
Nikad nisam imao problema s vidom, naprotiv, sad boje i nijanse, vidim i razlikujem, bolje i intenzivnije, nego ikada prije a uz to mi se duplo ubrzala i prilagodba na svjetlo-mrak promjene a po mraku vidim bolje nego prije!!!

Sunčani pozdav svima sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimened oľu 15, 2009 6:15 pm

Moram da se ne slozim se gornjim postom po pitanju sirenja straha... evo da se bolje razumemo, nikakav strah ne treba da se javlja onima koji 100% sigurno koriste sungazing ili gledanje u sunce!!! Znaci PRVI sat suncevog izlaska i ZADNJI sat njegovog zalaska ili u bilo koje doba dana kad je UV na nuli, ali ovu zadnju opciju ne bih preporucio onima koji duze vreme gledaju u sunce!!!!

24. dan (jutro) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine Very Happy

24. dan (vece) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu dalje da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam i dalje po ceo dan i noc u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine Very Happy

25. dan (jutro) 15. mart 2009. god.
Ekstraaaaaaaaa... sunce je izaslo konacno oko 5:55 minuta, ustao sam u pola sedam i odradio svoj sungazing u trajanju od 4 minuta i 10 sekundi, sunce je bilo jace i nemojte misliti da posto je zvanicno jos zima sunce nije tako jako i da mozete da gledate u njega koliko hocete- E, PA JAKO JE I NEMOJTE DA GLEDATE KOLIKO VI MISLITE DA MOZETE, DA NE BISTE OSTETILI VID ILI OSLEPELI!!!! ZNACI SVAKO NEKA SE PRIDRZAVA PRAVILA I NEKA GLEDA KOLIKO TREBA ZA TAJ DAN DA GLEDA!!! Osecam se zaista ekstra, super mi je, energija struji kroz mene i smiruje me, izmirio sam se na cudan nacin sa svima sa kojima sam bio u zavadi, ali ne da bi izgledalo tako da sam ja ponizen ili gubitnik, bas nasuprot sami su ti ljudi dosli kod mene i dok sam ja nasao na neki cudan nacin solomonsko resenje za nase probleme, pomirenja su pala! Znaci niko nije na gubitku, svi su na dobitku samo!!! Tako zamislite da kad bi ceo svet radio sungazing ne bi bilo vise svadje, podela, a time ni ratova, maske bi pale... bas ono sto ce se i desiti od 2012 godine. znaci mnogo bolje vreme za covecanstvo.



Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
pasija

pasija


Broj postova : 7
Join date : 15.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: pas i ja   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 1:31 am

HRM je postavio općenite okvire unutar kojih nije moguće oštetiti vid. Ako osjećaš i vjeruješ da ti je ok da dulje gledaš, to je u redu. Osobno volim podvečer produžiti sve dok Sunce ne zađe, žao mi prestati. Uglavnom odemo moj PAS I JA na savski nasip i tamo odgledam, pa ako netko vidi žutog psa koji kopa rupe i neku ludu kaj bulji u Sunce, molim nemojte nas prekidati!
[Vrh] Go down
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 3:17 pm

pasija je napisao/la:
HRM je postavio općenite okvire unutar kojih nije moguće oštetiti vid. Ako osjećaš i vjeruješ da ti je ok da dulje gledaš, to je u redu.

Slažem se, uostalom nismo strojevi nego ljudi, svako je poseban, individualan, nekom ni povečanje od minutu na dan neče škoditi a nekom drugom je i 10 sekundi previše, pa povečava 5 po 5...

Svako nek sluša glas svog višeg-ja, ako je spreman za više nek gleda više...
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 8:29 pm

Apsolut je napisao/la:
pasija je napisao/la:
HRM je postavio općenite okvire unutar kojih nije moguće oštetiti vid. Ako osjećaš i vjeruješ da ti je ok da dulje gledaš, to je u redu.

Slažem se, uostalom nismo strojevi nego ljudi, svako je poseban, individualan, nekom ni povečanje od minutu na dan neče škoditi a nekom drugom je i 10 sekundi previše, pa povečava 5 po 5...

Svako nek sluša glas svog višeg-ja, ako je spreman za više nek gleda više...

NIKAKO!!!!

Kad god se cujem sa HRM-om on mi uvek kaze radi sg (ili siguran sungazing) i to se ne odnosi samo na sigurno vreme za gledanje, vec i na brojanje sekundi ili minuta!!!! Ne izmisljajte toplu vodu, radite siguran sungazing, jel sta ako nekoga povde to unutrasnje ja pa povecava po 1 ili vise minuta na dan i na kraju oslepi??? Pa vi ste ga pojedini pogresno uputili... Radite kako treba po pravilima. I jos nesto jel si siguran bas da covek nije veoma kompleksan bio kompjuter?
Imas sve karakteristike istog... hardver (vidljive unutrasnje i spoljne organe), softver (misli, razmisljanja,volja, i razna druga programiranja). Imas takodje i viruse koji pogadjaju tu bio masinu (ne mislim na viruse od kojih se razboles)... e, sad ti sungazingom radis upgrade ili update te bio masine, tako sto ti se povecavaju izmedju ostalog i tvoje fizicke sposobnosti, pa kad dodje dotle da su ti isti povecani do maksimuma, onda ti se radjaju nove jace sposobnosti. Npr. Vidovitost ti je pojacano vidjenje ili gledanje, telekineza ti je jaci tj unutarnji ne fizicki dodir, telepatija ti je jaci sluh itd...
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 8:33 pm

25. dan (vece) 15. mart 2009. god.
Sungazing izvrsen, gledajuci u fotonske bele oblake u trajanju od 4 minuta i 10 sekundi. Stanje i dalje ne promenjeno, osecam se bas bas ekstra!

26. dan (jutro) 16. mart 2009. god
Danas sam odgledao 4 min i 20 sekundi u fotonsko nebo punih belih oblaka, cim sam se konektovao na sunceve fotone dopunjavanje je pocelo, osecam se ekstra, pijem i dalje dosta vode, ali nesto cudno mi se desava povodom apetita, odjednom postajem u zadnje vreme gladan i uzmem nesto malo da jedem, ali to je samo mozda peti deo za razliku od ranije. Dakle ne nazderavam se kao pre i ne prejedam, uzmem pomalo hrane jel puno ni ne mogu Very Happy Na primer pre sam jeo pola kg. hleba i 300 gr. salame, sad mi je dosta samo pola kriske hleba i samo 2- 3 kruga salame, jeo sam po 2- 3 tanjira supe, sad jedem samo pola tanjira.... znaci zaista mi se potreba za onom ne ljudskom gladju smanjila. Kao sto se i vidi iz mog unosa nisam potpuno ukinuo hranu, ali sam je smanjio na peti deo nego ranije. Uvek sam bio iskren sa vama pa sam i sad Wink

26. dan (vece) 16. mart 2009. god.
Ekstra vreme za sungazing od 4 min i 20 sekundi. Sunce je bas ekstra sijalo, konektovao sam se na sunce i dopunjavao njegovom energijom. pijem i dalje dosta vode, ali po malo. Danas u opste npr. nisam nista jeo i nemam ni potrebu za jelom danas, samo za bistrom, svetlom i energijom napunjenom vodom. Slusam za mene neku novu muziku za nadrazivanje chakri ali i za podizanje kundalinija, najomiljenija pesma mi je Atman- spirit, ali ima i ostalih poput: 01 Muladhara 2, 02 Svadistana 4, 03 Manipura 2, 04 Anahata 2, 05 Visuda 2, 06 Ajna 3, 07 Sahasrara, Meditation - Osho - Chakra Sounds, Osho - Kundalini_stage 01, Osho - Kundalini_stage 02, Osho - Kundalini_stage 03, Osho - Nataraj 1st stage - 40 Minutes Music.... evo vam neke pesme pa probajte naci po mojoj preporuci negde na internetu, skinite i videcete kako ce vam celo telo zatitrati od uzbudjenja na ovu muziku. I samo da podvucem nesto sto je za ove prostore jako vazno, ja nisam promenio veru niti cu, ja sam univerzalista koji veruje u jednog i jedinog prastvoritelja koji je nacinio ceo kosmos, duhovni svet, i koji je sve to sam on, i sve u svima, koji je PRASTVORITELJ za svu nasu vanzemaljsku bracu i sestre takodj, dakle ne pozivam nikoga da prihvati neku drugu kulturu, samo da ako zeli i ko zeli skine ove ili neke druge pesme koje ce mu podizati raspolozenje u celom telu.


Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny cheers cheers cheers farao farao farao king king king queen queen queen study study study lol! sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
geronimo




Broj postova : 7
Join date : 21.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:10 am

Sunshineeee, sunshineeee reggae!

Pozdrav sungazeri......vesela druzina se siri...neka, neka...jedva cekam kad ce nam se pridruziti i stariji...bilo bi lijepo vidjeti i kumice s Dolca kako plesu electro boogie ili break dance po Jelacicevom trgu...
Ja sam na 150 secova i osjecam se super...budim se rano i gledam sunce od samog pocetka izlaska, kada je zarko crvene boje...inace je super ona usporeda, da je jutarnje sunce kao svijeze mlijeko Very Happy , a vecernje kao pitko vino pirat ...ima nesto i u tome...nego opet cu bit malo naporan, ljudi jos ce bit ucinkovitije ako cete bit vegetarijanci albino ...jesti meso pig se u potpunosti sukobljava sa filozofijom sungazinga...

Seee yaaaa! flower sunny sunny flower
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:44 am

ja isto podrzavam vegetarijanstvo , ali cete i sami skuzit neke stvari ako budete gejzali cheers nadam se da vam ide dobro ljudi ja sam vec na 30 min gledanja u sunce i mogu vam reci da dobivam energije ko na svedskom stolu Laughing sretno svim i sirite samo ljubav i mir i ljubav i ljuvbav i samo ljubav i zelim vam puno sunca u vasim krajevima kod nas ga ima i previse sunny sunny sunny sunny sunny pozdrav iz jako sunny Rijeke Peace and love cheers
[Vrh] Go down
yak

yak


Broj postova : 3
Join date : 18.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:09 pm

Citat :
ja isto podrzavam vegetarijanstvo , ali cete i sami skuzit neke stvari ako budete gejzali nadam se da vam ide dobro ljudi ja sam vec na 30 min gledanja u sunce i mogu vam reci da dobivam energije ko na svedskom stolu sretno svim i sirite samo ljubav i mir i ljubav i ljuvbav i samo ljubav i zelim vam puno sunca u vasim krajevima kod nas ga ima i previse

Nevažno! vegetarijanci ili ne, pušači ili pak ne, ako sungazing ima pozitivan učinak onda treba sam po sebi smanjiti želju po alkoholu, cigaretama i slično.
Ne treba se prisilno odricati svom načinu života prije, sungazing mora to učiniti. Ne želim postati indijac, jesti vegansku hranu, seksati samo jednom u tri godine, ne želim čak ni prestati pušiti samo zbog radi toga, jer se to ako u Indiji radi. Ni HRM ne daje, kako ja znam, neke upute da treba postati vegan i sl. Ako budu efekti "podizanja svesti" takvi, da me odvrate od pušenja i svinjetine neka tako bude. Tad. I ni sekundu ranije....
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:09 pm

to se i meni dogodilo nakon gledanja u sunce i ja sam pusio i jeo ribu ali sam kako sam postajao svjesniji prestao to jesti i pušiti , osjecam se super tako da , slazem se s tobom , sorry ako si me krivo protumacio..... sunny sunny unaprije se ispricavam Very Happy
[Vrh] Go down
yak

yak


Broj postova : 3
Join date : 18.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 10:35 pm

Shammane, nema potrebe da se ispričavas bilo kome zbog svojih uvjerenja, kojima nikome ne nanosiš štetu... Da nema različitih mišljenja ni forum nebi trebao postojati,hehe.
Svaka čast cybermikans-u za ozbiljnost, samo ipak mi se čini malo preeuforičan. Ej, zaboga, stani malo, diši, čovječe. Smanji malo tu euforiju, valjda postoji na svijetu još nešto osim sungazinga. Nemoj svakog dana čitav dan posvetiti tome, nije to namjena, osim ako misliš postati jogi ili fakir. Imaš još dosta do kraja, šta češ raditi kad završiš 270 dana? Sveusvemu to radimo da poboljšamo život, ne da život posvetimo tome. I budi spreman i na neuspjeh. Ne u smislu da prestaneš vjerovati, nikako, samo moraš prihvatiti i mogučnost, da rezultati neče biti na nivou očekivanih.
Sa tvom minutažom odsutnost gladi vjerovatno nije zbog sunca, nego si sam sebe uvjerio u to, da manje trebaš.(ništa loše u tome, samo nemoj dobiti bulimiju, hehe)
Nemoj se uvrijediti, to je samo moje mišljenje. Nikako zlonamjerno. Nagledao sam se neuspjelih sportaša, muzičara... Prevelika očekivanja mogu slomiti i najbolje...
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 10:45 pm

27. dan (vece) 17. mart 2009. god.
4 min i 30 sekundi. Osecam se ekstra, sve mi je super i potaman... Mada je danas bilo jako, jako oblacno!

28. dan (jutro) 18. mart 2009. god.
4 min i 40 sekundi. Super se osecam i ekstra mi je totalno. Nema nikakvih losih niti propratnih efekata od kad se bavim ovom praksom! Pijem dosta vode jel mi tako telo trazi, jako malo jedem i to samo vocnu salatu, i pomalo ratluka jel mi telo trazi vise secera. Ali kad jedem to malo, jedem samo da osetim lepe i prijatne ukuse hrane i da malo popunim zeludac, ali ne i da se prezderavam kao ranije. Sunce je jutros bilo bas jako i jako mi je prijalo da gledam u njega, ali pomalo kruzeci pogledom i blago ponekad prekrivajuci rukama oci, pa sam virio kroz prste. Nemam trenutno nikakvih posebnih novih otkrica, ali osecam da sam napaljen, i to sam bas jako napaljen, i tu mislim na sex. Pored cula koja su mi se pojacala, osecam da su mi se i osecanja jako pojacala i da se sad lakse naplim nego ranije, cak mi je i erekcija mnogo bolja.

28. dan (vece) 18. mart 2009. god.
4 minuta i 40 sekundi prelepog osecaja na suncu na zalasku! Evo samo sto sam dosao sa jednog mesta gde sam imao ekstra sex veceras. Znaci ne mogu da verujem koji je to osecaj, sad sa ovom praksom, ovako napaljen... i jos sam imao kako bih ja to definisao sex + (plus) i jos osecam cari tog sexa. Eto cisto da znate vi koji jos niste probali sungazing koliko samo gubite!!!! Sungazingom vam nece trebati vepovi, vijagre... a svoj snosaj mozete sami da kontrolisete, jel ste vi gospodar vaseg tela. E, sad nakon obavljenog sexa mi je rekla da joj nikad nije bilo tako energicno, dinamicno i kako je rekla popaljivo da je osecala da ce izaci iz tela od uzbudjenja. Posto nam nije to bilo prvi put, znam da je bila iskrena jel nema razloga da se kao nesto folira.



Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny cheers cheers cheers king king king queen queen queen sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:49 am

29. dan (jutro) 19. mart 2009. god.
E, jutros sam odlucio posto je bilo vedro vreme da izadjem iz svoje iznajmljene sobe i da gledam u tek izlazece narandzasto- zuto sunce, i mogu vam reci da je mnogo po meni vrednije gledati u takvo sunce nego kad ono potpuno izadje i bude bele jarke boje! Ne mogu vam opisati kakav je to osecaj kad ono izlazi i tek je na oko petnaestom minutu svog izlaska pa kako se lagano uzdize i postaje sve svetlije, to samo morate probati, osecaj je neopisiv. Dakle danas sam gledao 4 minuta i malo vise od 50 sekundi, jednostavno nisam mogao skrenuti pogled sa tek izlazeceg sunca koliko mi je to samo prijalo. WOW, kakav ce mi tek biti osecaj kad predjem npr. 15 minuta gledanja u izvor sveg zivota na zemlji?! Kad pocne praiskonski izvor energije da izlazi pa kad polako menja boju i postaje sve jaci i jaci sve vise me puneci i napajajuci svojom zivotvornom energijom. Jedva cekam taj trenutak, ali samo polako i po pravilima HRM-a! Neka je proslavljen i uzvisen nas PRASTVORITELJ, koji je nacinio sva bica, sve biljke, zivotinje, planete, zvezde, svemir, vise i nize dimenzije po misli i naumu svojem, koji je sve u svima i nista ne moze biti bez njega, i nista nije i nece biti bez njega, njemu slava, hvala i cast dokle god postojimo, ali i kad ne budemo postojali u ovom fizickom obliku. Neka slava njegovog stvaranja odjekuje svemirom i univerzumom dokle god on seze, do najudaljenijih granica postojanja. Odjeci stvaranja "Neka bude, i postade... po mislju njegovom" Neka ispune svako bice da mu svi odaju slavu koju je samo on vredan primiti, sva nasa vanzemaljska braca i sestre neka slave samo ime naseg jedinog tvorca, i neka reci sveg postanja prebivaju u nama svima, njegovim stvorenjima koje smo on sam ali nismo u potpunosti on, jel je on jedan i jedini i delom je u nama samima po Duhu koji je nastanio u nama, po zivotvorecoj energiji i sili izvora zivota. Gledam, vidim i cudim se samo kako ovi ljudi oko mene spavaju misleci samo na sebe, na svoje potrebe. Nad njima caruje i vlada njihovo telo i zato su uspavani, ali mi koji radimo sungazing da bismo se nahranili energijom i recima postanja svega, tog odjeka stvaranja " Neka bude... i postade" i mi koji izjednacavamo svoje frekvencije sa PRASTVORITELJEVOM namerom za nas, mi vladamo nasim telom, zeljama, emocijama, mi smo sami BOG sto nam je sam PRASTVORITELJ namenio da budemo od stvaranja sveta, ali nismo PRASTVORITELJ, mi smo u njemu i mi smo za njega! Kad se covek hrani energijom sunca, u njemu se budi i postaje dominantan nad telom entitet koji obicni ljudi zovu i dusa, i onda vladaju potpuno novi zakoni nego kad je telo gospodar a dusa podcinjena. Ustanite! Probuditi se! Pokrenite energiju i silu duse u vama, neka vas ljubav preplavi, postanite deo PRASTVORITELJA jel on cezne za vama da budete bas takvi, a ne neko ko je opredeljen samo prema sebi (OPS).


Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers Basketball Basketball Basketball bounce bounce bounce farao farao farao farao farao sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny king king king
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:46 pm

yak je napisao/la:
Svaka čast cybermikans-u za ozbiljnost, samo ipak mi se čini malo preeuforičan. Ej, zaboga, stani malo, diši, čovječe. Smanji malo tu euforiju, valjda postoji na svijetu još nešto osim sungazinga. Nemoj svakog dana čitav dan posvetiti tome, nije to namjena, osim ako misliš postati jogi ili fakir. Imaš još dosta do kraja, šta češ raditi kad završiš 270 dana? Sveusvemu to radimo da poboljšamo život, ne da život posvetimo tome. I budi spreman i na neuspjeh. Ne u smislu da prestaneš vjerovati, nikako, samo moraš prihvatiti i mogučnost, da rezultati neče biti na nivou očekivanih.
Sa tvom minutažom odsutnost gladi vjerovatno nije zbog sunca, nego si sam sebe uvjerio u to, da manje trebaš.(ništa loše u tome, samo nemoj dobiti bulimiju, hehe)
Nemoj se uvrijediti, to je samo moje mišljenje. Nikako zlonamjerno. Nagledao sam se neuspjelih sportaša, muzičara... Prevelika očekivanja mogu slomiti i najbolje...

Potpuno se slažem s tobom Yak. Svima nam je dobro poznata ona priča o Ikaru, koji je zanjevši se ljepotom letenja u euforiji počeo nerazumno letjeti preblizu sunca, zanemarivši savjet Dedala, pa mu je Sunce istopilo smolu. Otpadoše krila i pade Ikar u duboko more. Ko prerano visoko leti, ubrzo nisko padne.

Dakle cybermikans, budi siguran da se nisi možda zakačio za placebo efekt, prije nego doneseš zaključak o svojoj trenutnoj kondiciji jer i prof. Arnold Ehret-promicatelj lječenja postom mogao je postiti 48 dana samo na vodi, a on uopče nije prakticirao solarnu jogu.

Znači pričekaj barem 3 mjeseca, pa ako nakon 3 mj. s 1 obrokom na dan ne izgubiš ni jednu kilu onda imaš pravo reči: živim večinom na sunčevom svjetlu.
Inače je to samo kratkotrajni post, koji uz pomoč samokontrole može ponoviti bilo tko ko je pročitao knjigu >Postom do zdravlja< profesora Arnolda Ehreta
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:50 pm

Apsolut je napisao/la:
yak je napisao/la:
Svaka čast cybermikans-u za ozbiljnost, samo ipak mi se čini malo preeuforičan. Ej, zaboga, stani malo, diši, čovječe. Smanji malo tu euforiju, valjda postoji na svijetu još nešto osim sungazinga. Nemoj svakog dana čitav dan posvetiti tome, nije to namjena, osim ako misliš postati jogi ili fakir. Imaš još dosta do kraja, šta češ raditi kad završiš 270 dana? Sveusvemu to radimo da poboljšamo život, ne da život posvetimo tome. I budi spreman i na neuspjeh. Ne u smislu da prestaneš vjerovati, nikako, samo moraš prihvatiti i mogučnost, da rezultati neče biti na nivou očekivanih.
Sa tvom minutažom odsutnost gladi vjerovatno nije zbog sunca, nego si sam sebe uvjerio u to, da manje trebaš.(ništa loše u tome, samo nemoj dobiti bulimiju, hehe)
Nemoj se uvrijediti, to je samo moje mišljenje. Nikako zlonamjerno. Nagledao sam se neuspjelih sportaša, muzičara... Prevelika očekivanja mogu slomiti i najbolje...

Potpuno se slažem s tobom Yak. Svima nam je dobro poznata ona priča o Ikaru, koji je zanjevši se ljepotom letenja u euforiji počeo nerazumno letjeti preblizu sunca, zanemarivši savjet Dedala, pa mu je Sunce istopilo smolu. Otpadoše krila i pade Ikar u duboko more. Ko prerano visoko leti, ubrzo nisko padne.

Dakle cybermikans, budi siguran da se nisi možda zakačio za placebo efekt, prije nego doneseš zaključak o svojoj trenutnoj kondiciji jer i prof. Arnold Ehret-promicatelj lječenja postom mogao je postiti 48 dana samo na vodi, a on uopče nije prakticirao solarnu jogu.

Znači pričekaj barem 3 mjeseca, pa ako nakon 3 mj. s 1 obrokom na dan ne izgubiš ni jednu kilu onda imaš pravo reči: živim večinom na sunčevom svjetlu.
Inače je to samo kratkotrajni post, koji uz pomoč samokontrole može ponoviti bilo tko ko je pročitao knjigu >Postom do zdravlja< profesora Arnolda Ehreta


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! farao sunny sunny sunny

svako ima svoj unutrasnji put.... dakle i dalje samo teorija, teorija i samo isprazna teorija... Laughing
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
yak

yak


Broj postova : 3
Join date : 18.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:05 pm

Hehehe Razz Nema mu spasa!
Samo dalje, sajbermikanse, ne daj se smetati! Very Happy

P.S. Skinuo sam PDF, tamo je fotografija HRM. affraid cyclops No
Jbt, izgleda ko da ima 120 godina..
[Vrh] Go down
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:30 pm

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
dakle i dalje samo teorija, teorija i samo isprazna teorija...

Prije nego nastaviš smajlati "lolove" tim stilom, imaj na umu da je upravo teorija jedino što ti trenutno imaš, za razliku od nas koji osim teorije imaju i jednogodišnje iskustvo + hrpa pročitanih foruma s iskustvima desetine onih koji su več prošli sve to...

Uostalom, nije li upravo TEORIJA ono s čim si me konfrontirao kad sam pisao o sigurnosti gledanja u sunce, ili onda kad sam pisao o intenzitetu povečanja vremena gledanja u sunce, što je sve potvrđeno mojim vlastitim iskustvom kao i iskustvom mnogih drugih...

Sve u svemu, još uvjek nisi u položaju da djeliš okolo samouvjerene izjave bilo koje vrste...
Da se razumjemo: ja nemam ništa protiv tebe, što više, drago mi je što si tako ozbiljno prihvatio praticiranja Sungazing-a samo... kad bi bio malo manje samouvjeren...
study sunny cheers


Zadnja promjena: Apsolut; uto oľu 24, 2009 12:00 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:14 pm

molim vas bez svadje i nerviranje i slanja loših vibracija svi smo u istom timu , mi smo ovdje samo da bi pomogli svima kojima treba pomoc ... Very Happy sunny svima sretno i puno srece i dobrog sunny želim svima i puno ljubavi i dobrih vibracija Very Happy Very Happy Very Happy sunny sunny sunny LOVE AND PEACE sunny
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: u dilemi   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 12:44 pm

Pozdrav

Ej ljudi jel vas otkad gledate u sunce peckaju oči od dužeg gledanja u TV ili komp? Osim toga vid mi je savršen ali koža između obrva se malo ljušti i svrbi onako kao iznutra. Da li smeta ako škiljim u sunce, jel kad sam bio na oko 1,2min i sunce u sigurnim satima mi je bilo presjajno da normalno gledam? I zadnje jel smeta za cijeli proces ako ne gledam baš svaki dan, jednostavno u Osijeku je bilo oblačno?
Ako netko ima kakav savijet molio bi da ga da.

Osim tih problemčića i ja mogu potvrdit kako sam mirniji, kako su mi snovi lucidniji i bolje ih se sijećam, kako sam motiviraniji za sve, živahniji...
[Vrh] Go down
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 6:30 pm

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitimened oľu 22, 2009 12:41 am

29. dan (vece) 19. mart 2009. god.
4 minuta i 50 sekundi. I necu da pisem dnevnik za vecernje gledanje u sunce i niko me ne moze naterati na to Very Happy ps. osecam se bas, bas, bas ekstra

30. dan (jutro) 20. mart 2009. god.
5 minuta tacno!

30 dan (vece) 20. mart 2009. god.
5 minuta!

31. dan (jutro) 21. mart 2009. god.
5 minuta i 10 sekundi, gledanje iz sobe sa OTVORENOG prozora sedenjem na tepihu. I necu vise nista da vam kazem za ovaj dan!!!! Very Happy

Vise informacija na mom sajtu: http://www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ dobro dosli Wink


Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 2 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: