Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesri kol 19, 2009 12:27 pm

Bok svima,
pocela sam gledati u sunce i danas bi mi trebao biti 4. dan, medjutm javljam vam se jer sam nocas sanjala neke cudne snove koji su vezani sa suncem i ne osjecam se ugodno zbog toga, bas naprotiv postao me strah. I to iskljucivo zbog toga sto se solarna joga tice i duhovnosti, a ne samo cisto bioloski gledano gledanja u sunce. Sad trenutno osjecam malo veci trah od gledanja i nisam sigurna dali da danas uopce gledam. Inace sam religiozna (Kalolik) i mislim da su odavdje krenile moje sumnje i strahovi u vezi sunca. Molila bi vas za vise misljenja oko toga dali da nastavim gledat ili ne, dali vam je to poznato i sto mislite o tome...
Hvala puno unaprijed!!
Pozdrav svima Smile
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesri kol 19, 2009 1:01 pm

NaNi je napisao/la:
Bok svima,
pocela sam gledati u sunce i danas bi mi trebao biti 4. dan, medjutm javljam vam se jer sam nocas sanjala neke cudne snove koji su vezani sa suncem i ne osjecam se ugodno zbog toga, bas naprotiv postao me strah. I to iskljucivo zbog toga sto se solarna joga tice i duhovnosti, a ne samo cisto bioloski gledano gledanja u sunce. Sad trenutno osjecam malo veci trah od gledanja i nisam sigurna dali da danas uopce gledam. Inace sam religiozna (Kalolik) i mislim da su odavdje krenile moje sumnje i strahovi u vezi sunca. Molila bi vas za vise misljenja oko toga dali da nastavim gledat ili ne, dali vam je to poznato i sto mislite o tome...
Hvala puno unaprijed!!
Pozdrav svima Smile

Posto si Katolik verovatno verujes Bibliji! Evo sta pise u samoj Bibliji:

SunGazing se spominje i u Bibliji!!!

http://wwwyu.com/biblija/21pro011.htm

Knjiga Propovednika 11:7

7 Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce

A, te snove sto si imala ti je prirodno... neko ima i lucidne snove, neko kosmare ali sve se to desava da izadje na povrsinu i tako budes oslobodjena od raznih stresova, panika, patnji koje si ranije prezivljavala. Dakle to ti je ciscenje uma i jacanje samog uma.

Samo napred!!! Samo nastavi da radis siguran sungazing u sigurne sate, povecavajuci svaki dan za po samo 10 sekundi, i nakon gledanja drzi zatvorene oci sve dokle vidis boje ili slike.

Evo ti link naseg sungazing sajta za Balkan da vidis iskustva i drugih praktikanata

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/apps/guestbook/
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesri kol 19, 2009 1:24 pm

Hvala ti puno:)
Ukoliko netko drugi ima drugacije misljenje, nek mi slobodno odgovori, otvorena sam za razlicite sugestije...
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesri kol 19, 2009 9:06 pm

Imam jos jedno pitanjce. Zasto je bolje gledati u sunce ujutro nego navecer? I zanima me je li problem ako ja gledam sunce sa terase svoje zgrade? Nema trave, ali je beton Shocked
Inace, imala sam danas sjajan sun gazing, nakon sto sam zatvorila oci vidjeh tisucu boja Smile
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:10 pm

NaNi je napisao/la:
Imam jos jedno pitanjce. Zasto je bolje gledati u sunce ujutro nego navecer? I zanima me je li problem ako ja gledam sunce sa terase svoje zgrade? Nema trave, ali je beton Shocked
Inace, imala sam danas sjajan sun gazing, nakon sto sam zatvorila oci vidjeh tisucu boja Smile

Ne, nije bolje nije ni gore... i ujutro i uvece je dobro podjednako. Nekad radis ujutro, nekad uvece i to je to!

Mozes gledati i sa terase i iz sobe...

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimečet kol 20, 2009 2:04 pm

Buduci da smo se i decko i ja poceli baviti sg, a da na internetu postoje neke dvosmislene informacije o utjecaju sg na seksualnost, moj decko se zabrinio Shocked
Moze li mi netko tko je jako dobro upucen reci kako se sg odrazava na seksualni zivot? Dali se smanjuje, povecava?
Hvala jos jednom sunny
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimečet kol 20, 2009 3:07 pm

NaNi je napisao/la:
Buduci da smo se i decko i ja poceli baviti sg, a da na internetu postoje neke dvosmislene informacije o utjecaju sg na seksualnost, moj decko se zabrinio Shocked
Moze li mi netko tko je jako dobro upucen reci kako se sg odrazava na seksualni zivot? Dali se smanjuje, povecava?
Hvala jos jednom sunny

U principu radi pojacanog aktiviranja chakri i strujanja energije sexualnost moze da se poveca. Takodje kod muskaraca je zabelezen rast polnog organa gde je to potrebno, kod zena grudi- takodje gde je to potrebno. Takodje i ko pati od potencije i to se resava na pozitivan nacin, radi povecanog strujanja krvi kroz telo (efekat wep pumpe)

logicno je! menja vam se vasa DNK te aktivira podjednako leva i desna hemisfera mozga, balansira tezina, regulise metabolizam itd. dakle sve nedostatke koji su vam ikada bili smetnja, vraca u potpuno prirodno stanje!

Ja se izvinjavam ako je ovo malo slobodniji post... ali takvo je bilo pitanje!

Ps. detaljnije informacije sam poslao na privatno!!!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimečet kol 20, 2009 11:27 pm

Moram priznati da ovo sa spolnim organom zvuči zanimljivo !
Iako je ispalo totalno muški meni se baš i ne primjeti nakon 6 mjeseci Very Happy

lol

Samo naprijed sa gledanjem svi ćete postići uspjeh, treba biti uporan i počet živjeti malo drugačije kažem to jer ipak morate tu i tamo odvojiti neko vrijeme poslije 6 mjeseci gledajuči u sunce,a dosta Vas vjerovatno nije izbalansirano tako da trebate izabrati ugodno mjesto da Vas nitko ne smeta npr. susjed.

U suprotnom gledajte kao i Ja ponekad bez obzira na susjeda , mene čak neki niti ne pozdravljaju , vjerovatno izgledam kao čudak.
No takvi mi ne trebaju da su druželjubivi i da im je stalo do drugih pitali bi me šta radim ne znjući da im mogu otkriti najveću tajnu sretnog i ugodnog života i pomoć njima samima. Eto vidite kako nekad treba biti obziran prema drugima da bi sebi pomogli.

Inače ja u Rijeci već imam par ugodnih lokacija koje vam mogu preporučiti , možda me i sretnete ubrzo ako bude sunca skoro sam gotov.

E da ovo što cybermikan kaže budite spremni na kompletnu promjenu ličnosti. afro

geek

Vjerujem da ćete se ugodno iznenaditi kao i ja.

Pozdrav
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:33 am

Evo ga i duhovni pokazatelj! Ova mapa ce nam pokazati na kojoj smo duhovnoj lestvici odmakli sungazingom:

Svi su culi za cakre, te energetske vrtloge u nasem telu. Ne radi se ni kakvoj mistici sa Istka, ezoteriji, i sl., jer se i moderna nauka slaze da na mestu gde se tvrdi da postoje cakre, mozemo naci po jednu veoma vaznu zlezdu ili organ u nasem telu. Sto se tice prve cakre, prema tradiciji Istoka, tu lezi nasa uspavana primalna energija, koju treba probuditi, tzv. kundalini.

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Cakre

Posto cete me pitati koja je cakra najvise otvorena kod mene, odmah cu vam reci: chakra broj 5 je u postupku otvaranja.

I kada nam se otvore SVE chakre sungazingom, onda to izgleda ovako:

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Ss_kundalini

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 1:15 am

Također i meni se kundalini zaustave u grlu.
...pa vidi ovdje kako piskaramo očito je da je 5.
lol!
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 1:19 am

Bratic je napisao/la:
Također i meni se kundalini zaustave u grlu.
...pa vidi ovdje kako piskaramo očito je da je 5.
lol!

lol!

Slusaj ti Danijele da ti ja kazem nesto..... cheers

pa bre, mi se pisemo skypom po ceo dan a nekad i noc... ti znas mene- ja znam tebe!

da, tu smo negde sa chakrama brate moj mili Wink

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:39 pm

S obzirom da promatram sebe od kad radim sg, ne mogu si pomoci jer sve vise i vise razmisljam, i zaista mi mnogo stvari u vezi toga nije jasno. Javit cu se i HRM-u jer jednostavno ne mogu pojmiti mnoge stvari. Kao prvo, nije mi uobicajeno da sunce moze u roku od 3. mjeseca izlijeciti sve psihicke probleme, kako je to moguce? Kao drugo, primjecujem po sebi kako sam nakon samo 5 dana gledanja postala maltene ovisna o suncu, stalno me vuce da razmisljam o tome i sama pomisao na prekid mi nije draga, dakle primjecujem da sam postala ovisna o tome, bas kao da uzimam neku drogu, i to mi se jako ne svidja. Treca stvar, nije mi jasno kako ti sunce moze preobraziti toliko licnost? Prema zdravoj ljudskoj psihologiji, covjek ima svoje vrline i mane, a po svemu sto sam procitala o sg, negativne osobine zamijenjuju se pozivitnima, odnosno lose osobine tj. mane nestaju. Kako je to moguce? Meni to bas i nije prihvatljivo! Treca stvar, ja zelim vodit normalan zivot kakav sam i vodila, ali naravno zelim biti zdrava i fizicki i psihicki. Zelim se druziti i s onim ljudima koji ne rade sg, volim i zelim jesti meso koje jedem. Mislim da nismo iskljucivo duhovna bica da se mozemo ostaviti mesa i ostale hrane, vec i da smo bioloska bica odnosno i biljojedi i mesozderi (zato imamo i zube ne?). Opcenito, ne zelim samo o suncu razmisljat, a to stalno radim otkad se bavim sg, i sve sto sam navela me apsolutno zabrinjava. Jednostavno zelim bit zdrava, ali i imat normalan zivot, a po svemu do sada sudeci, pomalo si postajem fanatik, odnosno malo pre ekstremna u tom pogledu.
Molila bih onog koji ima vremena da mi odgovori na ova pitanja.
Hvala unaprijed!!
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:41 pm

I jos jedo pitanje imam, sto bi se recimo dogodilo da gledam samo 3 mjeseca u sunce, a da ne nastavim? Dali bi bilo nekih komplikacija u vezi toga i moze li se to tako? Dali je netko procitao sta o tome i ima li ikakva iskustva?
Hvala
[Vrh] Go down
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 1:42 pm

[quote="NaNi"]I jos jedo pitanje imam, sto bi se recimo dogodilo da gledam samo 3 mjeseca u sunce, a da ne nastavim? Dali bi bilo nekih komplikacija u vezi toga i moze li se to tako? Dali je netko procitao sta o tome i ima li ikakva iskustva?
Hvala[/quote]

Ništa se ne boj ! Možeš prestati kad hočeš i možeš jesti i družiti se s kim hočeš. To je početnička fascinacija koja če te napustiti kroz neko vrijeme.
Nema nikakvih razloga za zabrinutost. Ti češ uvijek ostati ti, sa svojim manama i vrlinama, samo možda promjeniš pogled na svijet i počneš razmišljati o stvarima o kojim do sada nisi razmišljala.

Ja sam na 18 min i nemam nikakvih negativnih iskustava.

Samo nastavi !
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 2:17 pm

XYZ je napisao/la:
NaNi je napisao/la:
I jos jedo pitanje imam, sto bi se recimo dogodilo da gledam samo 3 mjeseca u sunce, a da ne nastavim? Dali bi bilo nekih komplikacija u vezi toga i moze li se to tako? Dali je netko procitao sta o tome i ima li ikakva iskustva?
Hvala

Ništa se ne boj ! Možeš prestati kad hočeš i možeš jesti i družiti se s kim hočeš. To je početnička fascinacija koja če te napustiti kroz neko vrijeme.
Nema nikakvih razloga za zabrinutost. Ti češ uvijek ostati ti, sa svojim manama i vrlinama, samo možda promjeniš pogled na svijet i počneš razmišljati o stvarima o kojim do sada nisi razmišljala.

Ja sam na 18 min i nemam nikakvih negativnih iskustava.

Samo nastavi !

Bravo! Isto to bih i ja rekao, savetovao i preporucio... btw. vidim po tome da si brate odmakao dalje od otvaranja trece chakre... samo napred!

Vidi NANI kod tebe se desava upravo ono sto je normalno za otvaranje kod prve chakre... prezivljavanje i zato spominjes razmisljanje, meso, druzenje, drugove i drugarice itd. i to je sve OK jer da se prva chakra ne otvori nemoze se napredovati dalje.... Sve je OK i sve je bas kako treba biti i kod tebe. Manje razmisljaj jer ce sve biti u redu, nastavi sa sungazingom jer nisi ovisna o njemu vec ti telo i um sad trce i traze ono sto im je sad pocelo goditi.

Od sunca NEMA zavisnosti, mozes i prekinuti na 15 minuta i imaces savrsen balans uma nad telom, ako nastavis do 30 min. sve bolesti ce ti nestati, i ako zavrsis sa 45 minuta... wow... veliki duhovni napredak ces steci i bices ti i jos ti+ nesto mnogo vise nego sto si sad, ali ces ostati i dalje ti.

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 7:49 pm

[quote="cybermikans@yahoo.com"][quote="XYZ"][quote="NaNi"]I jos jedo pitanje imam, sto bi se recimo dogodilo da gledam samo 3 mjeseca u sunce, a da ne nastavim? Dali bi bilo nekih komplikacija u vezi toga i moze li se to tako? Dali je netko procitao sta o tome i ima li ikakva iskustva?
Hvala[/quote]

Ništa se ne boj ! Možeš prestati kad hočeš i možeš jesti i družiti se s kim hočeš. To je početnička fascinacija koja če te napustiti kroz neko vrijeme.
Nema nikakvih razloga za zabrinutost. Ti češ uvijek ostati ti, sa svojim manama i vrlinama, samo možda promjeniš pogled na svijet i počneš razmišljati o stvarima o kojim do sada nisi razmišljala.

Ja sam na 18 min i nemam nikakvih negativnih iskustava.

Samo nastavi ![/quote]

Bravo! Isto to bih i ja rekao, savetovao i preporucio... btw. vidim po tome da si brate odmakao dalje od otvaranja trece chakre... samo napred!

Vidi NANI kod tebe se desava upravo ono sto je normalno za otvaranje kod prve chakre... prezivljavanje i zato spominjes razmisljanje, meso, druzenje, drugove i drugarice itd. i to je sve OK jer da se prva chakra ne otvori nemoze se napredovati dalje.... Sve je OK i sve je bas kako treba biti i kod tebe. Manje razmisljaj jer ce sve biti u redu, nastavi sa sungazingom jer nisi ovisna o njemu vec ti telo i um sad trce i traze ono sto im je sad pocelo goditi.

Od sunca NEMA zavisnosti, mozes i prekinuti na 15 minuta i imaces savrsen balans uma nad telom, ako nastavis do 30 min. sve bolesti ce ti nestati, i ako zavrsis sa 45 minuta... wow... veliki duhovni napredak ces steci i bices ti i jos ti+ nesto mnogo vise nego sto si sad, ali ces ostati i dalje ti.

sunny[/quote]

Hvala na podršci Mikane!
Trenutno sam na plavoj boji ili 5 čakri.
Šta misliš o gledanju u sunce u sjedečem položaju ( lotosov cvijet ), da li je to jednako dobro kao stajanje ?
Puno mi je lakše koncentrirati se sjedeči tako da sam počeo prakticirati taj položaj pri gledanju.

Pozdrav
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimepet kol 21, 2009 8:50 pm

XYZ je napisao/la:
Šta misliš o gledanju u sunce u sjedečem položaju ( lotosov cvijet ), da li je to jednako dobro kao stajanje ?
Puno mi je lakše koncentrirati se sjedeči tako da sam počeo prakticirati taj položaj pri gledanju.

Pozdrav

Mislim i ono sto i Hira kaze... radit sungazing kako vam je najugodnije. Najbolje je bos stojeci ali mozete raditi i sedeci...



sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Coco_Lu




Broj postova : 4
Join date : 22.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesub kol 22, 2009 12:46 pm

Poštovani, jučer sam potražila na netu više o solarnoj jogi za koju sam prvi put čula iz časopisa. Zanimljivo je da sam taj članak ostavljala za kraj i pročitala ga zadnjeg. Jako me se to dojlmilo, pa sam i na netu u potrazi za još nekim informacijama naišla na ovu stranicu i ovaj forum, te sam pročitala svih 18 stranica i zaista sam pod dojmom.

Jutros sam se ustala i otišla na svoj prvi sungazing. Prvo sam mislila da ću uhvatiti izlazak sunca u svome stanu, no ništa od toga, dosta je zaklonjen, pa sam morala otići van.
Dan je bio prekrasan kada sam izašla (iz Osijeka sam), a na moje iznenađenje na mostu je već stajao jedan čovjek koji je upijao sunce.
Prvo mi je bilo malo neugodno, da ga ne smetam, a onda sam se odmaknula dalje i zagledala se u sunce (u glavi brojeći 10 sekundi), a zatim sam zatvorila oči i vidjela nešto kao oko na crvenoj pozadini. Zjenica tog oka je izgledala kao u koze, onako okomita i uska.

Sutra ću opet otići na isto mjesto.

Htjela sam se prijaviti na ovaj forum, ukoliko budem imala kakvih pitanja, a i stoga što sam primjetila da je ovo jedini forum na kojem se ne ismijava sg-ere.

Eto, toliko za prvi post od mene...danas je tek prvi dan, ali već sam privučena ljepotom izlazećeg sunca...
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimesub kol 22, 2009 4:29 pm

Coco_Lu je napisao/la:
Poštovani, jučer sam potražila na netu više o solarnoj jogi za koju sam prvi put čula iz časopisa. Zanimljivo je da sam taj članak ostavljala za kraj i pročitala ga zadnjeg. Jako me se to dojlmilo, pa sam i na netu u potrazi za još nekim informacijama naišla na ovu stranicu i ovaj forum, te sam pročitala svih 18 stranica i zaista sam pod dojmom.

Jutros sam se ustala i otišla na svoj prvi sungazing. Prvo sam mislila da ću uhvatiti izlazak sunca u svome stanu, no ništa od toga, dosta je zaklonjen, pa sam morala otići van.
Dan je bio prekrasan kada sam izašla (iz Osijeka sam), a na moje iznenađenje na mostu je već stajao jedan čovjek koji je upijao sunce.
Prvo mi je bilo malo neugodno, da ga ne smetam, a onda sam se odmaknula dalje i zagledala se u sunce (u glavi brojeći 10 sekundi), a zatim sam zatvorila oči i vidjela nešto kao oko na crvenoj pozadini. Zjenica tog oka je izgledala kao u koze, onako okomita i uska.

Sutra ću opet otići na isto mjesto.

Htjela sam se prijaviti na ovaj forum, ukoliko budem imala kakvih pitanja, a i stoga što sam primjetila da je ovo jedini forum na kojem se ne ismijava sg-ere.

Eto, toliko za prvi post od mene...danas je tek prvi dan, ali već sam privučena ljepotom izlazećeg sunca...

WOW! Super! Samo napred!!! Ustraj i videces sto god duze radis sungzaing to ce ti se celokupno telo, ali i um pa kasnije i duh energizirati da ces postati potpuno nova osoba, nemoj se bojati promena koje ce uslediti nego ih prihvati kao prolazne i da kroz njih moras proci da bi stigla do svog cilja.... samo napred!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Coco_Lu




Broj postova : 4
Join date : 22.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 11:21 am

Evo, javljam se sa prvim pitanjem kojem ne znam odgovor.

Kako da znamo koja nam je čakra otvorena...

I da, danas, kada je zazvonila budilica, nije bilo vidljivog izlaska sunca, oblačno je. Nisam niti izlazila iz kreveta. Možda navečer uhvatim svojih 20 sec...kako mi se to čini malo u usporedbi sa 45 minuta...

Ima li tko sa foruma da je iz Osijeka i da je još uvijek sungazer?
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 11:30 am

Coco_Lu je napisao/la:
Evo, javljam se sa prvim pitanjem kojem ne znam odgovor.

Kako da znamo koja nam je čakra otvorena...

I da, danas, kada je zazvonila budilica, nije bilo vidljivog izlaska sunca, oblačno je. Nisam niti izlazila iz kreveta. Možda navečer uhvatim svojih 20 sec...kako mi se to čini malo u usporedbi sa 45 minuta...

Ima li tko sa foruma da je iz Osijeka i da je još uvijek sungazer?


Ja sam iz Osijeka, na 23min, ima u gradu i okolici više ljudi nego što bi se pretpostavilo. Ja sam dosad primjetio 5-10 a na predavanju HRMa što je bilo prije par tjedana bilo je oko 150.

Što se pitanja tiče ma pusti čakre samo gledaj Smile
[Vrh] Go down
Coco_Lu




Broj postova : 4
Join date : 22.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 11:46 am

Sigurna sam da ima više ljudi, mnogi to mogu iz svojih stanova, pa sigurno niti ne izlaze, ali ja sam se ugodno iznenadila kad sam na dravskom mostu ugledala čovjeka koji je već stajao tamo kad sam ja došla. Sve me to nekako vuče na prizor iz filma Grad anđela, kada oni stoje na plaži, okrenuti suncu...

Kada je bilo to predavanje i gdje, kod nas
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 11:55 am

Coco_Lu je napisao/la:
Sigurna sam da ima više ljudi, mnogi to mogu iz svojih stanova, pa sigurno niti ne izlaze, ali ja sam se ugodno iznenadila kad sam na dravskom mostu ugledala čovjeka koji je već stajao tamo kad sam ja došla. Sve me to nekako vuče na prizor iz filma Grad anđela, kada oni stoje na plaži, okrenuti suncu...

Kada je bilo to predavanje i gdje, kod nas


nedavno, zaboravio sam točan datum tamo kod biljemerkanta. raznoliko društvo, ono što me iznenadilo su stariji. najviše je bilo ljudi iznad 50god.. sam HRM je pojava na prvi pogled djeluje kao smireni starac ali kad je počeo pričat ostavio je dojam energičnog čovjeka punog snage. ono što me najviše fasciniralo kod njega je glas. čitao sam priče o jogijima i kako večina ima zvonak i lijep glas al ovo je baš bilo upečatljivo..
[Vrh] Go down
Coco_Lu




Broj postova : 4
Join date : 22.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 12:08 pm

Hoće li doći i nagodinu ili dolazi izrazito rijetko, s obzirom da obilazi cijeli svijet?

Ja sam malo kasno saznala za to, pa ću se boriti sa oblačnim danima, ali zaista sam bila očarana svojim prvim gledanjem u svitanje.

Jučer sam mamu i tatu na vikendici nagovorila da gledaju u zalazak sunca, voljela bih kada bi i oni to prakticirali radi njihovog zdravlja i svega što donosi.

Zanima me, nije da ne vjerujem, nego iz razloga što smo svi individue,događaju li se u čovjeku zaista tako signifikantne promjene kao što je cibermikan pisao u svom dnevniku ili to osjete samo poneki?

r8, ti si već na 23 minute, jesi li primjetio štogod zanimljivog, osim što uživaš u "napajanju"?
[Vrh] Go down
SunGazing

SunGazing


Broj postova : 2
Join date : 23.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitimened kol 23, 2009 12:42 pm

Coco_Lu je napisao/la:
Hoće li doći i nagodinu ili dolazi izrazito rijetko, s obzirom da obilazi cijeli svijet?

Ja sam malo kasno saznala za to, pa ću se boriti sa oblačnim danima, ali zaista sam bila očarana svojim prvim gledanjem u svitanje.

Jučer sam mamu i tatu na vikendici nagovorila da gledaju u zalazak sunca, voljela bih kada bi i oni to prakticirali radi njihovog zdravlja i svega što donosi.

Zanima me, nije da ne vjerujem, nego iz razloga što smo svi individue,događaju li se u čovjeku zaista tako signifikantne promjene kao što je cibermikan pisao u svom dnevniku ili to osjete samo poneki?

r8, ti si već na 23 minute, jesi li primjetio štogod zanimljivog, osim što uživaš u "napajanju"?

Doći će i iduće godine, približno u isto vrijeme kao i ove (kraj šestog, početag sedmog mjeseca.)
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 11 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: