Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimened kol 23, 2009 12:46 pm

HRM je svoje napravio, sada gledanje u sunce više nije nešto mistično i "običnim" ljudima nedostupno. Sada je na ljudima da to prihvate ili odbace..

Gledanje u sunce je definitivno najmoćnija metoda s kojom sam upoznat i k tome još i bezopasna. Ali da ne bude sve sjajno i bajno probat ću odgovorit na pitanje iz drugog kuta.

Prije svega oni koji su zaljubljeni pekrasne sebe ne bi trebali započeti sa ovim jer će im uljepšana slika o sebi biti ubrzo uništena, isto tako i oni koji vole svoje stare navike, koji su robovi svoje prošlosti itd.

Sunčeva svjetlost stvarno djeluje prvo na mozak i uobičajene mentalne sheme će biti raspršene, što konkretno znači u mom slučaju da sada razmišljam/nerazmišljam drugačije nego prije početka procesa. Stvari i npr mišljenja ljudi do kojih mi je prije bilo stalo sada više ništa ne znače. To u svojoj biti je dobro ali mi ponekad donese više problema (koje ne doživljavam kao probleme). Dalje o mentalnim promjenama neću, jednostavno neke blokade koje drušvo nameće padnu Very Happy

Od 15 do 30 min nestaju sve bolesti... Počeo sam primjećivat da zglobovi sa kojima sam oduvjek imao problema postaju podmazaniji, više ne pucketaju ko prije. Sad da li je to od gledanja u sunce ili od ljeta općenito i koliko će trajati ne znam. Koljeno koje sam pokido na nogometu i kojemu ni doktor nije znao što je radi sasvim ok. Još ga doduše nisam sasvim testirao pod ozbiljnijim naporima (to ču nakon 30min Smile ) ali radi.

Sve u svemu ovo djeluje i ono što je HRM rekao za prvih 20ak min ja mogu potvrdit. Svatko će to doživjet na svoj način.. Ono što mi nekako stalno nadolazi je da prava "zabava" dolazi nakon cijelog procesa, nakon par godina gledanja u sunce.

sunny
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimened kol 23, 2009 9:29 pm

Coco_Lu je napisao/la:
Poštovani, jučer sam potražila na netu više o solarnoj jogi za koju sam prvi put čula iz časopisa. Zanimljivo je da sam taj članak ostavljala za kraj i pročitala ga zadnjeg. Jako me se to dojlmilo, pa sam i na netu u potrazi za još nekim informacijama naišla na ovu stranicu i ovaj forum, te sam pročitala svih 18 stranica i zaista sam pod dojmom.

Jutros sam se ustala i otišla na svoj prvi sungazing. Prvo sam mislila da ću uhvatiti izlazak sunca u svome stanu, no ništa od toga, dosta je zaklonjen, pa sam morala otići van.
Dan je bio prekrasan kada sam izašla (iz Osijeka sam), a na moje iznenađenje na mostu je već stajao jedan čovjek koji je upijao sunce.
Prvo mi je bilo malo neugodno, da ga ne smetam, a onda sam se odmaknula dalje i zagledala se u sunce (u glavi brojeći 10 sekundi), a zatim sam zatvorila oči i vidjela nešto kao oko na crvenoj pozadini. Zjenica tog oka je izgledala kao u koze, onako okomita i uska.

Sutra ću opet otići na isto mjesto.

Htjela sam se prijaviti na ovaj forum, ukoliko budem imala kakvih pitanja, a i stoga što sam primjetila da je ovo jedini forum na kojem se ne ismijava sg-ere.

Eto, toliko za prvi post od mene...danas je tek prvi dan, ali već sam privučena ljepotom izlazećeg sunca...


Ja sam isto iz Osijeka, mozda se vidimo nekad uz zalazak ili izalazak sunca na dravi Wink
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepon kol 24, 2009 8:33 am

152. dan (vece) 21. avgust 2009. god.
25 minuta i 40 sekundi. Dobar sungazing, ne mogu reci da je nesto bilo posebno, ali mogu istaci da sam uzivao stajuci i gledajuci u sunce. Sunce se polako spustalo niz horizont, dok sam ga gledao, ispunjvalo me je svojom energijom… Kada sam drzao zatvorene oci nakon sungazinga svetlo- plava kuglica mi se pojavila i igrala pred ocima. Osecao sam kako mi energija struji kroz celo telo i kako se sve vise i vise punim njome, mada sam drzao zatvorene oci i dalje… Na jelovniku i dalje Sunce, solarna voda i malo caja na dan. Heh.. mogao bi Kreso Misak da me pozove u emisiju “Na rubu znanosti” da posvedocim licno svojim primerom da je HRM u pravu i da se moze sve duze i duze ziveti samo na energiji Sunca. (sala)

153. dan (jutro) 22. avgust 2009. god.
25 minuta i 50 sekundi. Preslatko crvenkasto Sunce se polako uzdizalo, sve jesnije i sve sjajnije je sijalo dok sam stajao na terasi, bos i gledao u njega… hranio i sitio se njime i njegovim zracima. Njegova energija me je ispunjavala i podizala na novi nivo. Uzivao sam i sladio se svim zracima i fotonima koji su izlazili iz njega, poseban sungazing zaista. Kroz noge mi je sibala energija, ruke su mi gorele od siline i jakoce energije koja me je obuzimala… mozak u potpunom prosvetljenju, nove ideje mi se radjaju… Naravno ni danas me plavicasta svetla kugla nije mimoisla, uzdizala se i spustala ispred mojih zatvorenih ociju, ostavljajuci me sve vise i vise u cudu i divljenju. Na jelovniku od jutros: Sunce, solarna voda i malo caja na dan.

154. dan (jutro) 23. avgust 2009. god.
26 minuta! Poseban sungazing, naravno kada sam dostigao danas 26ti minut prakse. Uzivanje je zapocelo kada sam poceo gledati u tek izlazece zlatno- zuto sunce, nivo energije mi se odmah povecao, ruke i noge su mi “podivljale” od uzbudjenja i predivnog osecaja. Da mi je neko pre 6 meseci rekao da cu 26 minuta stajati i gledati u sunce… nasmejao bih mu se u lice i rekao da je poludeo, ali vidi mene… pa ja stojim 26 minuta tacno i gledam u sunce danas. Hm… cudno kako se covek menja na pozitivno ovom praksom. Kompletno moje telo je dozivelo i dozivljava promenu i regeneraciju. Da spomenem samo neke stvari koje su se desile kod mene od kad gledam u sunce od 16. 02. 2009. god.
- Imam neverovatan mir i spokoj za razliku od ranije
- Smrsao sam sa 110 na svega 87 kg. danas
- Smanjio dioptriju sa -2.5 na svega -1.5
- Raste mi nova kosa
- Podmladjuje mi se koza i postaje gladja nego ranije
- Vise me ne bolu noge, kosti i kicma (isao sam ranije na rehabilitaciju za kicmu)
- Samo jedanput sam bio bolestan, i to kada sam bio na oko 7 min. sungazinga- posle toga nista!
- Od 11. juna vise nemam potrebu da uzimam cvrstu hranu, ako ja to ne zelim ( a, ne zelim )
Itd.
I, tako dalje gledajuci u sunce i to mi sve je prolazilo kroz glavu, pa stvarno kada pogledate ove neke benefite koje sam naveo, coveka nema sta da izgubi gledajuci u sunce kada je to sigurno i prijatno za oci. Danas me je obisla plavkasta kuglica, kada sam drzao zatvorene oci, ali pojavila se jasno zelena… bila je predivna.

155. dan (jutro) 24. avgust 2009. god.
13 minuta i 10 sekundi za prvi deo dana radi oblaka. Posto mi novi cimeri (njih dvojica) rade sungazing pre mene jer im je sunce jace za oci, posto su na pocetku… kada su zavrsili svoj sungazing i ja sam zapoceo svoj, ali samo prvu polovinu za danasnji dan. Jutros sam posebno uzivao u svom sungazingu i divio se osecaju. Moj savet je svima koji ovo citaju da uzivaju u jutru ili veceri, cvrkutu ptica, prirodi, samom suncu… tada vam se energija mnogo brze podize i vise uzivate. Kada sam zavrsio sa sungazingom jutros, i drzao zatvorene oci imao sam pravu malu predstavu kuglica poput zrna pirinca ispred ociju. Prvo sam video ovalni mali prikaz poput zrna pirinca koji je bio zlatno fluroscentne boje koji se polako spustao na dole. Nakon toga se pojavio isti takav ali indigo boje sa jasnim spoljnim zelenim bljestecim linijama a, kasnije i zeleni. Pa opet zletno zuti koji je padao na dole. Wow! Predivan osecaj, predivno iskustvo zaista mocna stvar. Kako sam samo srecan i nekako zadovoljan sad, sve je ok i sve je u redu. Sve je bas onako kako treba biti, i sve ce biti potpuno u redu.

sunny cheers
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:02 pm

Evo ja sam pokrenuo Sungazing site na HR, isto tako postoji i forum.


Solarni Korisnik

http://www.solarni.korisnik.com/forum
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:11 pm

Bratic je napisao/la:
Evo ja sam pokrenuo Sungazing site na HR, isto tako postoji i forum.


Solarni Korisnik

http://www.solarni.korisnik.com/forum

Bravo cheers cestitam ti na ideji Very Happy

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimeuto kol 25, 2009 1:38 am

r8 je napisao/la:
Sunčeva svjetlost stvarno djeluje prvo na mozak i uobičajene mentalne sheme će biti raspršene, što konkretno znači u mom slučaju da sada razmišljam/nerazmišljam drugačije nego prije početka procesa. Stvari i npr mišljenja ljudi do kojih mi je prije bilo stalo sada više ništa ne znače. To u svojoj biti je dobro ali mi ponekad donese više problema (koje ne doživljavam kao probleme). Dalje o mentalnim promjenama neću, jednostavno neke blokade koje drušvo nameće padnu

U potpunosti se slažem sa ovim , uglavnom nije lako prihvati neke stvari zar ne !?
Pogotovo ako osjetiš da ti se otvara 6. čakra kao i meni, ponekad baš znam šta će me netko pitati ili čak znam šta misli odnosno razumijem koju vrstu energije ta osoba isijava, stvarno nemoguće za objasniti ali shvatljivo samom meni.
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimeuto kol 25, 2009 9:54 am

Upravo tako. Zato i ne pišem puno postova jer osjećam da rijetko prenesem poruku koju želim, kao da su riječi postale suvišne. A i nemam potrebe za govorom kao prije. Zato i tijekom dana malo pričam pa ljudi misle da sam čudak. I eto ti sad sungazing. Možda je ta tehnika ipak malo ispred vremena.

Kažeš nije lako prihvatiti neke stvari. Bogami nije. Ali kontam da je to proces. Treba vremena da stvari sjednu na svoje mjesto, da se sve slegne. Jedna čisto fizička posljedica: nekad mi se ništa ne jede a nekad se prejedam, nekad kad sam gladan ne da mi se jest a nekad kad sam sit jedem (i onda mi dođe da povraćam). Kao da su tijelo i um bili zbunjeni. Primjetio sam da je u takvim situacijama i općenito tijekom cijelog dana najbolje promatrat sebe, onda mnoge stvari otpadnu same od sebe.

Ova zadnja dva reda; tako bude i meni, samo što onda više nisam siguran jesu li to moje misli koje je prihvatila ta osoba ili njezine misli koje sam čuo prije no što ih je rekla cyclops . Onda si to komentiram ovako. Ako mi je u glavi mentalna tišina a onda se odjednom bez mog umovanja pojavi misao koju osoba s kojom pričam izrekne uzimam da sam ja čuo njezine misli, jer misli naravno idu prije riječi. Nekad što ti kažeš, samo je energija, odnosno osjećam se na odreženi način... Brrr previše umovanja.
Ali i to zna donijet probleme. Barem meni scratch . Bio sam na razgovoru za sudnentski posao i jedno 3,4 puta sam odgovorio na pitanje prije nego ga je ženska postavila ili dokraja postavila. Nekako odgovor je izletio kao da je ona i izrekla pitanje na glas, iako u glavi nisam čuo nikakve riječi, jednostavno sam znao?! Zapravo kad se to dogodilo uzimao sam da su to sve samo slučajnosti, tek sam odnedavno počeo obračat pozornost. Mora da sam ispao totalno nekulturan Embarassed
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimened kol 30, 2009 11:45 pm

155. dan (vece) 24. avgust 2009. god.
13 minuta za drugi deo dana. Sungazing odradjen posle cimera koji je svega na 40 sekundi sungazinga… Nebo je bilo predivno, a sunce koje ga je krasilo jos lepse, ugodnije za oci i ukusnije za telo. Fantastican sungazing zaista, pun uzitaka i divljenja kako nebo moze da izgleda. Osecam se fenonomenalno (jer drugacije ne mogu opisati, osecaj je ne opisiv). Osetio sam kako mi ruke i noge trnu od prijatne energije koja mi prolazi telom- fantasticno zaista! Posle sungazinga kada sam drzao zatvorene oci video sam razne strafte i crte koje su gradile neke imidze i slike… prava ocna slagalica. Danas sam uzeo malo lubenice koju mi je gazda kod kojeg iznajmljujem sobu doneo, pa nisam hteo da ga uvredim, pored toga njamao sam Sunce, Solarnu vodu i malo caja od nane


156. dan (vece) 25. avgust 2009. god.
26 minuta i 20 sekundi sa cimerovog prozora, posle njega i njegovog sungazinga od 50 sekundi za danas… Ovo jeste moj dnevnik i iskustva ali hocu da spomenem njegovo iskustvo kada je drzao zatvorene oci… Kaze da je video kako se ulivaju razne boje u jednu tacku pa da se ta tacka pocla okretati i prskati razne boje na sve strane kao u nekom filmu. Prokomentarisao je kako je ovo najcudnija stvar koja mu se ikada desila i da ce doci do tih magicnih 45 minuta. Da se vratmo na moju malenkost… Ekstra sungazing nakon njegovog iskustva i posebnog utiska za to sto je ispricao. Kada sam drzao zatvorene oci i ja sam video nesto novo (da li je to tako sunce uticalo na nas ili nesto drugo, nikada necu saznati). Naime video sam pravi SVETLOSNI VATROMET. Na sve strane pojavljivao mi se pred ocima svetlosni vatromet, pogled na to i osecaj koji je to pratio bio je nesto predivno, bajno, sjajno… nemam reci kojima bih to mogao opisati. Na jelovniku naravno sve po starom ali nikako sa istim ukusom!!! Uvek mi je samo Sunce ali Solarna voda sa drugacijim ukusom i svaki put su sve drazi, sladji i jaci.

157. dan (jutro) 26. avgust 2009. god.
26 minuta i 30 sekundi. Ekstra sungazing uradjen ujutro sa terase. Kada sam ustao probudio sam cimera na sungazing, posto mi je tako i nalozio uvece. Uradio je svoj sungazing kada je sunce bilo crveno i krvavo na nebu.. ja nisam hteo posle njega odmah, vec sam sacekao da sunce bude jace i sjajnije jer sam primetio da mi tako najvise odgovara. Osecaj energizacije celokupnog tela i punjenje istog je predivan (pomislio sam blago baterijama kada ih ukljuce u struju na punjenje) eheheeheee….e ali ja sam nesto mnogo vise i uzvisenije od njih pa je i osecaj mnogo bolji… da ne lupam dalje, najbolje da predjem na jelovnik. Dakle jutarnje sjajno sunce, solarna voda i malo caja na dan. Predvece kada sam izasao iz kuce, zaustavio me je prvi komsija i rekao da je gledao emisiju u kojoj dajem interviju i da mu je sad sve jasno zasto skoro po pola sata gledam u sunce, ali to nije sve… rekao mi je da su i njegova zena, majka i stariji komsija poceli da gledaju takodje vec par dana. Covek me je jednostavno nazvao “Solarnom paljevinom” LoL na to.

158. dan (vece) 27. avgust 2009. god.
26 minuta i 40 sekundi, a cimer je na 70 sekundi. Fantastican sungazing i jos lepsa stvar kada sam pre mog sungazinga video preko puta u zgradi komsinicu srednjih godina kako gleda u jutarnje sunce, kako sam izbrojao odprilike gledala je 30 sekundi i onda pokrila oci rukama kao i ja ponekad. Hm… Jedno je sigurno a to je, SunGazing se siri nezaustavljivo i sve brze i brze. Predivan me je osecaj obuzeo kada sam video ovu scenu. Inace kako raspolazem sa sledecim nepotpunim podacima po pitanju srbije za sad po gradovima sungazera ima :

1. Beocin – preko 50 ljudi
2. Novi Sad i okolina- preko 500 ljudi
3. Beograd i okolina- preko 350 ljudi
4. Kragujevac- oko 10- tak
5. Nis- preko 150 ljudi
6. Subotica- preko 30 ljudi
7. Pancevo- preko 70 ljudi
8. Unutrasnjost Srbije- preko 1000 ljudi ukupno po selima i gradovima…
Ima i vise samo nisam dosao do tih podataka jos…

Za Hrvatsku kako cujem, tu je odprilike kao i Srbija, Bosna i Rep. Srpska imaju najmanje oko 30 za sad, Crna Gora ima oko 50- tak do sad, Slovenija ima preko 200 ljudi koji rade sungazing kako sam saznao do sad… No, na mom jelovniku: Sunce, Solarna voda + caj.

159. dan (jutro) 28. avgust 2009. god.
13 minuta za prvi deo dana radi oblaka… Posle energetskog punjenja, kada sam drzao zatvorene oci video sam opet svetlo- plavu kuglicu ali sa prelepim zelenim okvirom. Osecaj je bio predivan gledati u nesto tako lepo a jos i ne postoji u stvarnosti. Nekako tu je a nema ga… Ekstra!
13 minuta i 50 sekundi za drugi deo dana. Predivan sungazing i melem za moje oci. Jeste da je trajao samo skoro 14 minuta, ali to je maksimum zajedno sa jutarnjim vremenom za danasnji dan. Kada me cimer video kako se napajam kosmickom energijom sa njegovog prozora, kada sam zavrsio sa svojim sungazingom samo me je mrdnuo i jedva docekao da se i on konektuje na sunce i pocne puniti. Danas je na 80 sekundi ili 1 minut i 20 sekundi. Kada je zavrsio svoj sungazing savetovao sam ga da te sekunde pretvori u minute, navije alarm na mobilnom kao i ja pa da se potpuno opusti kada gleda i da uziva, a samo da ga alarm podseti na vreme.

160. dan (jutro) 29. avgust 2009. god.
27 minuta tacno! Super, jos jedna sledeca minuta pocinje u maratonu od 45 minuta za prvi krug. Cool. Fantasticno i ekstra punjenje je usledilo kada sam se konektovao na jutarnje izlazece i veoma ukusno sunce. Nisam jutros nista posebno video kada sam zatvorio oci, ali osecao sam se bas ekstra napunjen energijom i ispunjen snagom. Jelovnik uobicajen, solarni obrok za ceo dan, solarna voda i solarni caj. Very Happy

161. dan (vece) 30. avgusta 2009. god.
27 minuta i 10 sekundi ekstra fotonske i energetske vecere. WoW Kako je divno i drazesno biti i ziveti na suncu i energiji samo. Osecam se predivno a od 11. juna 2009. godine vise nemam potrebe uzimati cvrstu hranu ako ja to ne zelim, a ne zelim! Danasnji dan mi je prosao skoro kao i svaki drugi, osecam se fantasticno divno, lagano i smireno disem, energija mi struji telom stvarajuci neverovatan osecaj… sve u svemu savrseno mi je. Moj jelovnik se zna… mislim da je to najjavniji jelovnik na ovim prostorima… e, sad ne pitam ni ja vas sta ste jeli, pa vam necu ni ja reci sta sam ja danas jeo i cime sam se nasitio… mada vi svi to jako dobro vec znate. LoL


cheers sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:54 am

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
Uvek mi je samo Sunce ali Solarna voda sa drugacijim ukusom i svaki put su sve drazi, sladji i jaci.

Voda ne samo da je svaki put slađa nego je puna energije , ja nisam osjetio energiju Kundalini dok nisam okusio solarnu vodu. E sad možda se to slučajno desilo jer sam vodu počeo konzumirati poslije 5 mjeseci Sungazinga.
Bez obzira na sve savjetujem vam osobno da probate solarnu vodu praksa je vrlo jednostavna.
flower
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
Iskra 2007

Iskra 2007


Broj postova : 4
Join date : 11.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 11:42 am

Pozdrav Cool
Pratim vas već oko 3 tjedna. Danas sam "obavila" svoj 17. dan SG i voljela bih s vama podijeliti svoje dosadašnje iskustvo i mišljenje.
Budući mi je rad sa energijom poznat i prakticiram ga svakodnevno otkako već pola godine radim kao energetski terapeut (masaže energetskih točaka i meridijana), solarna joga došla mi je kao prirodna nadogradnja i oduševljena sam prakticiranjem.

1. pitanje - voljela bih više saznati o utjecaju ovakve metode na oči, tj. da li igdje postoji nekakav medicinski zapis o mogućem negativnom utjecaju na oči čak i ako se gledanje u sunce prakticira u sigurne sate i u sigurnom trajanju?
Naime, prvih nekoliko dana doista su me boljele oči i malo glava pa sam se zabrinula. No sada više nemam s tim problem. Jel to bilo samo prvotno privikavanje? Ili doista riskiram neko oštećenje?

2. pitanje - dosadašnje prakticiranje mi je bilo pravi blagoslov jer su mi i dijete i suprug bili odsutni a i bili smo na godišnjem zadnjih 10 dana. Kako integrirati ovu metodu u svakodnevni život, uz posao, obitelj i obaveze, zato jer ponekad putujem na posao kad je izlazak i dolazim doma kad je zalazak pa je izostanak prakticiranje SG nekim danima nažalost nemoguć.

Što se tiče hrane, provela sam 10 dana bez mesa, ali onda mi se javila jaka potreba tako da od tada ponovno jedem meso, iako oduvijek jako malo, i ne bilo kakvo.
Mentalno se osjećam bistrije i stabilnije, iako tu još ima mjesta za unapređenje

geek
Duševno, osjećam snažnu potrebu za boravkom na otvorenom, cijelodnevni boravci u stanu me čine nervoznom. Te je prisutna potreba za unutarnjim mirom, srećom i naravno LOVE, LOVE, LOVE.
No, naravno, to je sve "posljedica" i višemjesečnih relaksacija i energetskih vježbi, i uz SG sigurno će promjene biti intenzivnije.
I slažem se sa prethodnim izlaganjima u postovima gdje govorite o promjenama ali TI i dalje ostaješ TI, naravno, jer si biće, a biće uvijek ostaje, a polagano rušenje temelja na kojima sam donedavno gradila svoj život je najbolje što mi se u životu moglo dogoditi.
[Vrh] Go down
Iskra 2007

Iskra 2007


Broj postova : 4
Join date : 11.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 12:15 pm

Bratic, sori. drunken
[Vrh] Go down
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 9:25 am

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
napokon nasla gdje sam i juce htjela postaviti post.
bas sam nespretna !
danas 2 min. Jutros je suncev izlazak bio tako fin da sam produzila 20 sec. (znaci 2.20 sec) sorry nisam mogla stati...
[Vrh] Go down
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:42 am

Imam jedno pitanje ze iskusne SG-ere: spominjete da znate s kojom ste cakrom zauzeti u toku procesa i koja vam se u tom trenutku otvara. Kako to primjecujete?

cybermikane, nejavljas se vec neko vrijeme sa dnevnikom i novim iskustvima. Sta se desava...?
[Vrh] Go down
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:52 am

elvira je napisao/la:
Imam jedno pitanje ze iskusne SG-ere: spominjete da znate s kojom ste cakrom zauzeti u toku procesa i koja vam se u tom trenutku otvara. Kako to primjecujete?

cybermikane, nejavljas se vec neko vrijeme sa dnevnikom i novim iskustvima. Sta se desava...?

Skužit ćeš sama i nemoj brzat doći će , informiraj se što više ! jocolor


Zadnja promjena: Bratic; pet ruj 11, 2009 3:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:57 am

elvira je napisao/la:
Imam jedno pitanje ze iskusne SG-ere: spominjete da znate s kojom ste cakrom zauzeti u toku procesa i koja vam se u tom trenutku otvara. Kako to primjecujete?

cybermikane, nejavljas se vec neko vrijeme sa dnevnikom i novim iskustvima. Sta se desava...?

Sve je OK samnom, sve je uredu i bas sve kako treba biti! Trenutno stojim na 28 minuta i 20 sekundi... nesto radi lenjosti da ustajem ujutro pa uvece bude oblaka, a nesto radi samih oblaka...

Vidi, imas na mom sajtu pod ovom temom: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/duhovnomerrasprave.htm ... tu ces jasno videti karakteristike ljudi i tako ces uvideti po nacinu misljenja, pisanja, ponasanja koja im je chakra najaktivnija ili najvise otvorena.... chakre u sustini pokazuju nasu osobenost i ono sto mi jesmo.... stanje nase svesti!

Ti samo nastaviti i dalje raditi siguran sungazing i videces kako ces uzivati sve vise i vise benefite!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimened ruj 13, 2009 6:00 pm

162. dan (jutro) 31. avgust 2009. god.
27 minuta i 20 sekundi super jutro, divan izlazak sunca. Uradjen sungazing sa terase koja gleda na istok, malo kasnije radi zgrada ali ipak u sigurnom satu. Nakon gledanja kada sam drzao zatvorene oci video sam na blic tamno plavu (indigo boje) mali kruzic. Tokom dana sam konzumirao Sunce, solarnu vodu, malo caja i 1 solju jogurcino (napitak koji sam smislio, i koji je izuzetno ukusan).

163. dan (jutro) 01. septembar 2009. god.
27 minuta i 30 sekundi. Danas uradjen sungazing iz dva dela, prvi deo ujutro a drugi uvece jer je jutros bilo oblaka te sam odgledao polovinu vremena dok za drugu polovinu vremena sam morao odgledati kako sam vec spomenuo uvece. Danas kada sam sedeo na stolici i radio novi clanak za sajt, osetio sam kako mi se pod nogama trese zemlja i kako je par puta tlo podrhtavalo nakon prvog jakog “potresa”… odmah sam pomislio da je bio zemljotres nizeg inteziteta negde u blizini. Upalio sam TV i slusao vesti u nadi da cu cuti tu vest, na moje veliko iznenadjenje na vestima su javili da je bio zemljoters od 7 stepeni po rikteru ali u Indoneziji cak. Nisam bas puno obracao paznju na to ali sam imao tu informaciju na umu. Nakon par dana isto to mi se desilo ali opet razlicitog inteziteta, kasnije sam u vestima cuo da je bio zemljoters na jugu Turske e, sad sam se malo zamislio sta se to desava ali i dalje nisam donosio nikakve zakljucke. No, kada je bio i treci zemljotres i to negde kod nas u blizini (mislim negde u Crnoj Gori) i kada sam opet osetio takve senzacije, odlucio sam da pisem Hiri i pitam ga sta se to dogadja samnom. Hira mi je odgovorio kada je bio online i rekao da je to normalno da neki ljudi osete kada rade sungazing jer izjednacavaju frekvencije sa majkom Zemljom pa osecaju svako podrhtavanje tla, tako da ti ljudi imaju takve senzacije. To se desava. Ovo vam je jako vazno ako se vama pocne takodje desavati da znate o cemu se radi.

164. dan (vece) 02. septembar 2009. god.
27 minuta i 40 sekundi. Predivan sungazing uzivajuci u crveno- narandzastom suncu. Tokom gledanja video sam oko sunca par manjih crnih krugova kako stoje, jednostavno sam samo to primio k znanju. Ali, takodje sam video u pravcu sunca gde su bila drveca njihovu energiju, okrenuo sam kratko pogled na drugu stranu i na moje iznenadjenje video sam svuda energije koje su bile: u drvecu, zivotinjama, ljudima jako puno razlicitih omotaca razlicitih energija. Wow osecaj je bio predivan, po prvi put mogu da vidim energije, po prvi put mi se to desava a osecaj je predivan, gotovo ne opisiv! Kada sam zavrsio sungazing i drzao zatvorene oci video sam kao neki energetski vatromet… i to je bio neopisiv osecaj. Na sve strane su mi ispred ociju blestale svetlosne kugle koje su se podizale na gore i onda eksplodirale oslobadjajuci razne i jako zarke boje. Predivno, ne opisivo jednostavno. Naravno na jelovniku i dalje sve po starom Sunce, solarna voda, malo caja na dan uz muziku koja podize kundalini i stimulise chakre.

165. dan (jutro) 03. septembar 2009. god.
27 minuta i 50 sekundi. Snazan sungazing uz veoma intenzivno energetsko punjenje uradjen sa terase na istocnoj strani. Nakon sungazinga pojavio mi se pri zatvaranju ociju mali svetlo plavi krug koji je menjao boju sve do jarko svetloplave boje, pomislio sam da ce doci do crne boje tim intenzitetom, ali to se nije desilo te je ostalo samo to da je bio tamnoplave boje i tako je nestao. Osecam se fantasticno i telo mi je u najboljem stanju (to je za sve one koji se to pitaju), imam mnogo vise energije i jacine nego ikada. Jelovnik: Sunce, solarna voda, malo caja na dan i jogurcino.

166. dan (vece) 04. septembar 2009. god.
28 minuta! Sungazing uradjen sa zapadnog prozora cimerove sobe. Sunce je jos bilo jarko i jako ali to mi nije smetalo, osecaj punjenja energijom je bio prekrasan i osecam se predivno. Veoma sam opusten i smiren a u osto vreme pun energije i nekog elana. Zivahan sam i srecan, jednostavno sam zadovoljan, usporeno i lagano disem a kroz telo mi struji energija dok mi celo vibrira. Video sam razne energije okolo i razne boje tamo gde nikada nisu bile. Nakon zavrsenog sungazinga nisam video nista posebno ali sa opet osetio neki potres… naravno pola sata nakon sungazinga u vreme dnevnika potres je bio potvrdjen ali ne znam gde tacno.

167. dan (vece) 05. septembar 2009. god.
28 minuta i 10 sekundi. Sunce je bilo jace na pocetku sigurnog sata ali sam ipak odlucio da uradim svoj redovan sungazing. Moram da primetim da mi u poslednje vreme vise odgovara jace sunce kada je ono sjajno a ne kada je crveno i dole nize na horizontu. Nakon sungazinga opet sam video indigo boje kruzic koji je bio mali i onda je pulsirao i polako se povecavao pa je nestao. Osecaj je bio predivan i jako sam uzivao u njemu. Na jelovniku danas malo promene: Sunce, solarna voda, malo kakaa i solja soka od visanja.
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
skit




Broj postova : 2
Join date : 17.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 7:52 pm

imam jedno pitanje-

imam suhu kožu te je mažem s kremom, i ruke i lice.
prije 4 dana sam počeo gledat u sunce, a jutros mi je
lice bilo iziritirano i s par akni. dakle trebam li prestat
koristit kreme? na rukama mi nije ništa izbacilo..
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 8:22 pm

Jel se dogodilo nekom nekad da nakon gledanja u sunce nije vidio ni jednu jedinu boju?
Hvala
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 8:27 pm

I sto je razlog tome?
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 11:30 pm

Skit- prestani koristiti bilo kakve kreme i nastavi sa sungazingom i stavljaj solarne vode na lice, tj. umivaj se njome vise pta na dan.... za 2 nedelje ce ti nestati!

Nani- to ako vidis ili ne boje i slike nakon gejzanja je normalna stvar! Samo se opusti i radi dalje sungazing sa verom i poverenjem...

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimened ruj 20, 2009 10:20 am

Naše telo bukvalno sija svetlošću

Ljudsko telo bukvalno sija, zračeći vidljivu svetlost u krajnje malim količinama na nivoima koji rastu i opadaju tokom dana.

Prošla istraživanja su pokazala da telo zrači vidljivu svetlost, 1 000 puta slabiju nego nivoi koji mogu da se vide golim okom. U stvari praktično sva živa stvorenja zrače vrlo slabu svetlost.

Da bi saznali više o ovoj bledoj vidljivoj svetlosti, naučnici u Japanu su upotrebili izvanredno osetljive kamere sposobne da primete pojedinačne fotone. Pet zdravih muških dobrovoljaca sa oko 20 godina su smešteni gologrudi ispred kamera u potpunom mraku u sobama koje ne propuštaju svetlo, po 20 minuta na svaka 3 sata.

Istraživači su našli da sjaj tela raste i opada tokom dana, sa najnižom tačkom u 10 sati prepodne i vrhuncem u 4 sata posle podne, postepeno padajući posle toga. Ovi nalazi nagoveštavaju da postoji zračenje svetlosti povezano sa telesnim satom, najverovatnije zbog toga kako metabolički ritmovi teku tokom dana.

Lica su sijala više nego ostatak tela. To može da bude zato što je lice tamnije od ostatka tela jer je više izloženo Sunčevoj svetlosti.

Izvori:
http://www.livescience.com/health/090722-body-glow.html


http://www.pubmedcentral.nih.gov/articlerender.fcgi?tool=pubmed&pubmedid=19606225

Komentari Dr. Merkole
Prošli su dani kada su reči kao “životna energija” i “aura” bile proterane u nekolicinu knjiga u malenom odeljku neke New Age knjižare. Danas, naučnici širom sveta istražuju energije koje pokreću život, a verovatno njime i upravljaju i zbog toga imaju veliki uticaj na zdravlje.

Istočnjačke medicinske tradicije su radile na tome hiljadama godina, ali Zapadna medicina je sa svojom slepom usmerenošću na iseckane delove bila spora da prihvati ove drevne istine.


Energetska Medicina – Drevno Znanje dobija osvežen izgled

Pojavljuje se pravac kliničara koji prepoznaju da je daleko moćniji pristup lečenju onaj koji je zasnovan na fizici a ne na hemiji.

Mnogi stručnjaci za prirodno zdravlje veruju da telo nije napravljeno samo od tkiva, krvnih sudova i organa. Sastavljeno je i od energije, ili KI (QiI) kako se zove u tradicionalnoj kineskoj medicini, ili KUNDALINI u Hinduskoj.


SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Clip_image005


Ova energija kruži kroz telo duž posebnih meridijana, i kad se upravlja tačkama na koži koje odgovaraju određenim meridijanima, deluje se na kruženje energije i na unutrašnje organe. Akupunktura je jedan poznat način da se rukuje tokom meridijana, ali postoje i drugi načini.

Izraz “energetska medicina” i načini rada kao što je tehnika tapkanja meridijana se sve više šire, čak iako zvanična medicina ne obraća pažnju na njih....



Eto toliko da nije sve energija i frekvencija...

Vise o ovoj i slicnim temama ovde: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/naukaisungazing.htm

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 10:32 am

168. dan (jutro) 16. septembar 2009. god.
28 minuta i 20 sekundi. Nakon duzeg oblacnog vremena, i par dana problema sa levim okom a radi ujeda pauka tokom noci kojeg sam kasnije ubio kada sam ga osetio, uradio sam konacno dobar sungazing sa terase koja gleda na istocnu stranu. Ovo energetsko punjenje mi je jako puno znacilo i konacno dopunilo energiju u meni koja je pocela polako da opada, jer ipak nisam jos zavrsio prvi deo ove prakse od 270 dana, dok je Hira odradio par puta praksu do kraja kako na i radi testiranju tako dok je i proucavao. Dakle, danas na jelovniku je bilo bas promene Sunce, solarna voda, malo caja i malo razredjene supe koju sam uzeo od cimera. Nakon odradjenog sungazinga danas sam video plavi krug i oko njega kako se okrece ljubicasta aura.

169. dan (jutro) 20. septembar 2009. god.
28 minuta i 30 sekundi. Uradjen odlican sungazing sa terase malo kasnije jer se sunce nije videlo od krovova prokletih zgrada koje su se nalazile na okovidu izmedju naseg predivnog i preukusnog sunca i mene. I danas sam video nakon uradjenog sungazinga mali svetlo plavi krug koji je imao ljubicastu auru oko sebe koja se okretala. Danas mi je pravi izazov posto sam ostao gotovo bez ikakvih novcanih sredstava trenutno da mogu kupiti sebi bar mleko ili jogurt nakon onoliko propustenoh dana i strasno malo energije u meni. Znaci danas je pravi test mojih novih sposobnosti i tvrdnji. Da li cu moci bez malo jogurta ili mleka na dan posle onolike pauze? Videcemo kako i sta dalje…. Znaci danas samo Sunce i voda, za caj koji mi je nestao takodje se nema.

170. dan (vece) 21. septembar 2009. god.
28 minuta i 40 sekundi. Uradjen ekstra dobar sungazing sa terase i zapadne strane, jer gazdi smeta da otvaram prozor u cimerovoj sobi koja je inace prazna i bez cimera (ironicno govoreci jer gazda mi je nevidjeno negativno zakeralo o kojem do sad nisam pisao te mu niko nije ostao duze od mesec dana, a posto sam mu ja bio “dobar” i razumeo ga u svemu pa u tome da se ne tusiram par dana jer da mu ne trosim vodu itd…). Znaci, sve u svemu veliko mucenje koje sam do sad prolazio kod njega. Koliko je puta samo dosao gore na sprat i poceo da galami bez ikakvog razloga kraduci mi energiju, koliko puta je vikao da sam ga probudio kada sam sklanjao flase solarne vode sa terase, da sam mozda pozurio negde brze pa mu jace lupio dole gde je on… Dakle, nakon odradjenog sungazinga pod svim ovim okolnostima, video sam svetlosne strafte koje su mi bile pred ocima i koje su se stapale u razne figure od svetlosti. Nesto predivno i prekrasno. Odmah nakon sungazinga, gazda iziritiran jer ne moze vec 2 meseca da izda sobu do mene me je pitao da mu dam za stanarinu (kao da je cekao da se napunim energijom da bi mi je isisao iz mene vicuci i urlajuci na mene kasnije preteci ako mu do sutra ne donesem novac za sobu koju iznajmljujem kod njega, a koju treba da platim 23. 09. da ce mi zapleniti stvari dok mu ne donesem novac za sledeci mesec unapred). Sta ce se desiti i zasto je to tako ne znam, ali znam da cu se izvuci iz ovog problema kao i uvek sto sam do sad! Dakle, test sam polozio i danas sam radi trenutnog nedostatka novca samo na Suncu i malo vode, caja nemam jer mi je nestao jos jucer. Najvaznije mi je da me nista ne moze slomiti i da hrabro idem dalje!!!

171. dan (jutro) 23. septembar 2009. god.
28 minuta i 50 sekundi. Uradjen skstra sungazing sa terase. Nakon sungazina video sam plavu pecurku koja je bila svetlo plave boje i onda se transformisala u manji svetlo plavi krug kojeg je okruzivala ljubicasta aura koja se okretala cineci mi neverovatan ugodan osecaj. Znaci danas je dan D… videcemo kako i zasto se ovo desava, sta je svrha toga i kako ce sve ispasti. Znam samo da je vrlo moguce da necu imati interneta do daljnjeg i necu moci odgovarati na vasa pitanja i kontakte koje svakodnevno imam i po stotinu i vise kako preko foruma, svog sajta, direktno preko e-meilova ili mesindzera… dakle, sve se odigrava sa svrhom samo zelim da vidim zasto je to tako. Jak sam i cvrst i znam da cu i ovu bitku pobediti, isteran od strane frustriranog gazde koji ne moze da saceka bar jos 10 dana da mu se plati stan ostao sam na ulici sa stvarima kompletno, ali izvucicu se jer znam da ona Visa svest ima nesto novo i mnogo bolje da uradi samnom.
Dok sam offline ako dodje do toga da mi zapleni ili izbaci stvari, vi radite siguran sungazing, uzovajte u njemu i jacajte svoje telo za stvari koje nam dolaze u bliskoj buducnosti. Budite spremni i pripremljeni! Ko prihvati sungazing taj je sebe postedeo i spasao od nadolazecih dogadjaja, ko ne prihvati sam je sebe osudio i vi nemojte da se osecate krivim radi toga. Ko sta seje to ce i znjeti.
Ne trazim ni od koga nista da se ovo sto sam zapisao ne razume pogresno, ali morao sam napisati pravi razlog ako budem offline dok se ne snadjem sa internetom i ponovo da mogu odgovoriti na sva vasa pitanja!!!
Sve ce biti uskoro OK!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Pozdrav!   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 11:38 pm

Na 90s sam. Ono što mogu reći je da sam gledanjem u sunce uspio uspostaviti ravnotežu. Prekasno sam išao spavati, a rano bih morao ustati. Uvijek iscrpljen i neispavan.
Skroz do sada. Jedno vrijeme otkako sam počeo sa zurenjem u sunce nije bilo sunca i odmah sam se počeo vraćati u svoj stari bioritam. Kada se sunce vratilo iza oblaka i ja sam ponovno uspostavio ravnotežu.
[Vrh] Go down
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 9:19 am

cheers
super cuti to.
I kod mene je tako. Bila sam spavalica, a eto jutros se uhvati sama se probudila u pola 7.

inace sam na 6 '50".

p.s. smanjila mi se potreba za slatkisima, cak sta vise preslatko mi....!
to nisam ni mogla sanjati da bi mi se to prije moglo dogoditi. Lang live Sun Gazing !

king king king king king
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 11:42 am

Ne volim donositi prerane zaključke o nekakvim efektima, jer nikad ne znam jesam li si nešto umislio, ili je samo prolazna faza. Ovo je bilo preočito.
Od ostalih posljedica mogu reći da sam se počeo sjećati snova. Neki su bili noćne more. What a Face
Prije je bilo nemoguće da se sjetim snova.
Od ostalih efekata teško mi je razlučiti kako je bilo prije, a kako sada. Prvi dan sungazinga je za mene zapravo bio i posljednji na poslu. Tehnološki višak. Čovjek bi rekao da bih trebao biti u depresiji, međutim ja se dobro osjećam. Optimističan sam, imam vremena za sunčanje dok su još lijepi dani. Našao sam nekakav fuš, možda pokrenem vlastiti posao.
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: