Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Confused and disturbed

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
NobleRaid




Broj postova : 2
Join date : 26.06.2010

Confused and disturbed Empty
PostajNaslov: Confused and disturbed   Confused and disturbed Icon_minitimesub lip 26, 2010 7:04 pm

Lijep pozdrav svima


Pišem vam ovo na današnji datum 26.6.2010

Evo ovako: Imam 16 godina, a danas sam odradio svoj 15. sungazing(zapravo nije bio baš onaj pravi nego sam gledao u komadić fotonskog neba koje se vidjelo od mase oblaka koji su zaklanjali sunce.)- to znači 150 sekundi gledanja u fotonsko nebo u 5:35 ujutro. Nije bilo ništa posebno kao kada inace gledam u direktno sunce(tada osjetim kako se punim sunčevom energijom), danas sam se tek malo dopunio, no nakon 5 minuta je poceo onaj osjecaj ugode i energije u glavi koji inace bude nakon svakog odradjenog sungazinga. Sve je pet kažem sebi i odlucim kako ću još otići pogledati zalazak ako se razvedri. Sve je to u redu no sada dolazi ono zbog čega vam ovo pišem, dobro obratite pozornost i pročitajte: Znači odradio sam standardno svoj sungazing i odlazim natrag u svoj krevet kako bi se još odmorio jer sam legao oko ponoći. Uza sve gluposti koje sam sanjao nakon što sam zaspao(a često sanjam nevažne i bezvezne snove no postoje iznimke kao što je ovaj.) dolazi sljedeće: nalazim se u sobi za odmor u svojoj kući iz koje je izlaz na balkon sa kojeg inače radim sungazing. Uglavnom nalazim se u njoj i promatram nešto van kroz prozor i odjednom se pojavi nekakav portal izvan kuće(izgledom na vrtlog, crne boje), i kada se pojavio pogledam u njega i iz njega izlete nekakve male žute zvjezde okolo po ulici, (samo još da napomenem da ovo što trenutno opisujem ne može u potpunosti opisati moje osjećaje tada, i ono što se zbilo) i tada shvatim da taj portal ili što god da je bio nije iz ovog realiteta ili dimenzije i osjetim kako me uvlači u sebe(osjetim neopisivo stvarno) i to ne tijelo nego moj entitet, prvih par sekundi sam se prepustio misleći OMG TO SE STVARNO DOGADJA, PRELAZIM U DRUGU DIMENZIJU ILI NE ZNAM NI JA GDJE !!! Postajalo je sve jače i jače, osjetio sam kako vibriram(doslovce), kako sve vibrira, čuo se nekakav zvuk kao nekakvo vrlo intenzivno uvlačenje, imao sam osječaj kao da izdišem, postajalo je uznemiravajuće i užasavajuće, kao da me nešto pokušava izvući iz sadašnjeg postojanja na tom mjestu, (to se sve zbilo u manje od deset sekundi) i u trenutku kada više nisam htjeo da se to dogadja(u meni je proletjelo hrpa misli: što je to?, što se sa mnom dogadja?, što će biti?, što ako je ovo djelo sila zla?) probudio sam se. Bio sam uznemiren, užasnut, začuđen, u šoku, čak sam bio i preplašen, ostao sam ležati u krevetu i razmišljati o tome što se dogodilo(znao sam da sam mogao dopustiti da me uvuče, ali nisam)(sve je to bilo tako jebeno stvarno). Bio sam i dalje prilično umoran ali nisam više želio zaspati zbog straha da se ne dogodi opet tako da sam ustao i otišao napisati ovo.(Znam da se ne bih trebao bojati ičega jer strah je najmočnije oružje manipulatora(strah u stvari ne postoji) ZNANJE JE MOČ, A JEDINI OPRAVDANI STRAH JE STRAH OD STRAHA SAMOG !!! ).

Sada bih zamolio one koji su se susretali s time(pa i one koji su možda bili „negdje drugdje“), one koji su imali slične doživljaje, i one iskusnije, ili bilo koga tko zna nešto o tome, da mi kažu svoja iskustva, mišljenja i upute što je to, i što mi je činiti, i što ako se to opet pojavi a znam da hoće jer je ovo vezano za sungazing zbog toga što mi se diže svijest i polako se budim, znam da ovo nije bio samo obični san nego možda nekakvo multidimenzionalno putovanje koje sam prekinuo prije nego što se dogodilo. confused confused confused confused Unaprijed se zahvaljujem.

Još ponešto: Sungazing je jedna od najboljih stvari koje sam otkrio, već od svog 3. sungazinga osjetim znatne promjene(unutarnji mir, ispunjenje, radost, vedrina, više energije, i još neke neopisive osječaje...u pozitivnom smislu) iz dana u dan se radujem svakom novom sungazingu jer me to ispunjava i svaki dan želim sve više i više. Također budem i malo tužan kada ne mogu sungazeat zbog oblaka i ne mogu se stapat sa predivnim suncem, izvorom života kojeg nam je dao sam Prastvoritelj.

Mir, Ljubav, Svijetlost i puno sunčanih dana...
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

Confused and disturbed Empty
PostajNaslov: Re: Confused and disturbed   Confused and disturbed Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:40 pm

Smiri se. Opusti se. Uživaj i veseli se. To je bio lucidan san i ništa više. Lucidni snovi ti se čine stvarnim i ti sam možeš da upravljaš situacijama. Samo uživaj dalje i nastavi raditi siguran sungazing.

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
NobleRaid




Broj postova : 2
Join date : 26.06.2010

Confused and disturbed Empty
PostajNaslov: :)   Confused and disturbed Icon_minitimečet srp 08, 2010 7:42 pm

Hvala ti brate sunny , ali znaš pitam se ako se dogodi još koji sličan san poput ovog da li da se prepustim ili ne ? ..i što bi bilo da sam dopustio da me "uvuče" ? Sve u svemu sada se osječam mnogo lakše kada uistinu znam što je to.


Puno Sunca..... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny farao sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





Confused and disturbed Empty
PostajNaslov: Re: Confused and disturbed   Confused and disturbed Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Confused and disturbed
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: