Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zakon privlačenja - Esther i Jerry Hicks

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

Zakon privlačenja - Esther i Jerry Hicks Empty
PostajNaslov: Zakon privlačenja - Esther i Jerry Hicks   Zakon privlačenja - Esther i Jerry Hicks Icon_minitimesri stu 19, 2008 7:26 pm

ESTHER I JERRY HICKS

ZAKON PRIVLAČENJA
Osnove Abrahamova učenja


Od autora bestselera Traži, i bit će ti dano i
Zapanjujuća moć emocija

O KNJIZI
Ova knjiga predstavlja osnovne a moćne činjenice izvornog Učenja Abrahama. Unutar ovih stranica vidjet ćete kako vam sve stvari, željene i neželjene, bivaju privučene ovim najmoćnijim Zakonom svemira: Zakonom Privlačenja (ono što ima sličnu vibraciju međusobno se privlači). Najvjerojatnije ste već čuli izraz: „Sličnosti se privlače”, „Svaka ptica svome jatu leti” ili „Bit će ti onako kako vjeruješ da će biti” (vjerovanje je samo misao koju stalno držite u umu); i mada su o Zakonu Privlačenja ponešto bili natuknuli neki od najvećih učitelja u povijesti, nikada do sada nije objašnjen na tako jasan i praktičan način kao što je to učinjeno u ovoj najnovijoj uspješnici čiji su autori Esther i Jerry Hicks.
Ovdje ćete saznati o sveprisutnim Zakonima koji vladaju ovim Svemirom i kako ih natjerati da rade u vašu korist. Znanje koje ćete usvojiti čitajući ovu knjigu uklonit će sva nagađanja iz vašeg svakodnevnog života. Konačno ćete dobiti jasniju sliku o gotovo svemu što se u vašem životu zbiva, kao i u životima onih s kojima dolazite u dodir. Ova će vam knjiga pomoći da radosno budete, činite ili imate sve što poželite!

PREDGOVOR NEALE DONALD WALSCHA
To je to. One su tu. Ne morate tražiti dalje. Sve druge knjige odložite, ispišite se iz svih radionica i seminara, a svom instruktoru umijeća življenja kažite da više nećete dolaziti na satove.
Jer ovo je ono pravo: sve što trebate znati o životu i kako to provesti u djelo. Ovdje su izložena sva prometna pravila za ovo izvanredno putovanje. Sva sredstva za doživljavanje iskustava koja ste oduvijek htjeli. Ne morate ići ni pedalj dalje od mjesta gdje se upravo nalazite.
Doista, pogledajte što ste već postigli.
Samo pogledajte.
Mislim, ovoga trenutka, pogledajte što držite u rukama.
Vi ste to doista postigli. Ovu ste knjigu stavili baš ovdje, gdje se sada nalazi, ravno pred svoje oči. Učinili ste da se pojavi, iz vedra neba. Samo po sebi, to je dovoljan dokaz da ova knjiga djeluje.
Razumijete li? Ne, ne, nemojte ovo preskočiti. Vrlo je važno da ovo čujete. Kažem vam da u rukama držite najbolji dokaz kojeg biste uopće mogli imati da je Zakon Privlačenja stvaran, djelotvoran i da proizvodi fizičke rezultate u stvarnom svijetu.
Sada ću to objasniti.
Negdje u dubini svoje podsvijesti, negdje u nekom važnom zakutku svoga uma, nakanili ste primiti ovu poruku, jer u suprotnom, ova knjiga nikada ne bi našla put do vas.
Ne radi se nipošto o sitnici. Ovo je velika stvar. Vjerujte mi, to je velika stvar. Jer uskoro ćete moći stvarati točno ono što ste nakanili: značajnu promjenu u svom životu.
Upravo vam je to bila namjera, zar ne? Naravno da jest. Ono što se događa dok čitate ove riječi ne bi se događalo da svoju pažnju niste usmjerili na žarku želju da uzdignete svoje svakodnevno iskustvo na višu razinu. Već dugo to želite učiniti. Jedina vaša pitanja bila su: Kako? Koja su pravila? Kakva su sredstva?
Pa, evo ih. Tražili ste ih, i dobili. To je, ujedno, i prvo pravilo, kad smo već kod toga. Ono što tražite, to ćete i dobiti. Ali tema je šira – mnogo šira. Ova izvanredna knjiga bavi se upravo time. Ne samo da ćete u njoj naći neka zapanjujuća sredstva već i upute o njihovu korištenju.
Jeste li ikada poželjeli da uz život dobijete i priručnik s uputama?
Hej, nije vam loša ta želja. Sada ste priručnik i dobili.
Za to moramo zahvaliti Esther Hicks i njezinom suprugu Jerryju. I, naravno, Abrahamu. (Oni će vam potanko otkriti tko je to Abraham u fascinantnom, nadahnjujućem tekstu koji slijedi). Esther i Jerry posvetili su svoje živote da s nama podijele divne Abrahamove poruke, i čine to s radošću. I zbog toga im se divim i toliko ih mnogo volim; i jako sam im, jako zahvalan jer oni su uistinu izvanredni ljudi u sjajnoj misiji u koju smo se uputili svi mi: življenje i doživljavanje blistavosti i divote Života samog i Onoga Što Stvarno Jesmo.
Ja jednostavno znam da ćete biti zadivljeni i blagoslovljeni onime što ćete ovdje pročitati. Znam da ćete čitajući ovu knjigu doći do prekretnice u svome životu. Ovdje ne samo da je iznijet opis najvažnijeg zakona svemira (zapravo, jedinog kojeg uopće trebate znati) već i lako razumljivo objašnjenje zakonitosti života. Ovo su informacije od kojih zastaje dah. Ovo su monumentalni podaci. Ovo je sjajan, bljeskovit uvid.
Samo me rijetke knjige mogu navesti da kažem sljedeće: Pročitajte svaku ovdje napisanu riječ i učinite sve kako je u knjizi navedeno. U njoj se nalaze odgovori na sva pitanja koja ste si tako gorljivo postavljali u dubini srca. Stoga – ako mogu biti ovako izravan – budite pozorni i slušajte što vam knjiga govori.
A govori vam o tome kako da obraćate pažnju, jer ako obraćate pažnju na to kako se obraća pažnja, svaka vaša namjera može se ostvariti u vašoj zbilji – što će zauvijek promijeniti vaš život.

Ostale informacija na našim stranicama:
http://www.teledisk.hr
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
 
Zakon privlačenja - Esther i Jerry Hicks
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: SVJETLOST Forum :: Teledisk Knjige-
Forum(o)Bir: