Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 aloha ma mans and girls spred love and only love

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

aloha ma mans and girls spred love and only love Empty
PostajNaslov: aloha ma mans and girls spred love and only love   aloha ma mans and girls spred love and only love Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:31 pm

proba sam sun gazzin, na 30 min sam gledanja .. samo dobre stvari iz toga proilaze . i necete oslijepit bar ja nisam .. (skinuo sam visak kila, bolje vidim , pojacala su mi se ostala osjetila, prestao sam pusit, piti, jesti meso ribu itd.. ,pocele su se dogadjati cudne stvari u mom tjelu ,duhu i umu .... cak brijem da sam dobio novi osjecaj ali jos istrazujem to... brijem i da je telepatija isto tu ... sun gazzing kicks ass ... Very Happy slobodno gledaj te u sunce ne ubija i probajte biti sto vise na suncu .. sunce ne ubija i ne steti ocima ... samo se morate postepeno prilagodjavat i to vam je to moji dragi .........
[Vrh] Go down
frontero




Broj postova : 3
Join date : 18.01.2009

aloha ma mans and girls spred love and only love Empty
PostajNaslov: Re: aloha ma mans and girls spred love and only love   aloha ma mans and girls spred love and only love Icon_minitimečet oľu 05, 2009 12:24 pm

Pozdrav Shamman!
Evo ja sam početnik, i počeo sam sa gledanjem usunce prošli tjedan, naravno nakon četiri dana eto lošeg vremena pa sada pauziram.
Daj mi molim te reci dali si gledao zalazak ili izlazak sunca, kada si počeo prakticirati tehniku i na koliko se minuta u godini može dostići?
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

aloha ma mans and girls spred love and only love Empty
PostajNaslov: aloha   aloha ma mans and girls spred love and only love Icon_minitimečet tra 02, 2009 7:49 pm

ja sam ti malo ubrzao tehniku jer sam naisao na par drugacijih metoda , volim isprobavat svasta pa tako i ovo.... poceo sam gledati u krajem sijecnja ove godine i super mi je , vec gledam 3 mjeseca mozda sa zaostatkom od 15 ili 20 dana jer nisu svi dani bili suncani i vec sam doletio na 30 min gledanja... super mi je , ima puno stvari koje mi se desavaju s tijelom , detaljnije sam nesto napisao na www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ pa doleti na stranicu pa se i uclani ako ces tamo imamo i forume i dnevnike i svasta ... slobodno dojdi i zelim ti puno sunca i puno ljubavi u zivotu................. sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





aloha ma mans and girls spred love and only love Empty
PostajNaslov: Re: aloha ma mans and girls spred love and only love   aloha ma mans and girls spred love and only love Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
aloha ma mans and girls spred love and only love
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: