Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako ste saznali za Sungazing ?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Kako ste saznali za Sungazing ? Empty
PostajNaslov: Kako ste saznali za Sungazing ?   Kako ste saznali za Sungazing ? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:24 pm

Mislim da bi bilo zanimljivo čuti i vidjeti kako se vijesti širila i tko ju je proširio.
sunny


Gledanje u sunce počeo sam prakticirati u 2. mjesecu 2009. zbog ove stranice : http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/Gledanje_u_sunce.htm , no ono što me je uvjerilo prema putu u nepoznato je emisija na rubu znanosti koju sam našao na Antićevoj stranici.

Ovim putem zahvaljujem se Antiću i Mišaku
flower
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

Kako ste saznali za Sungazing ? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za Sungazing ?   Kako ste saznali za Sungazing ? Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:50 am

I ja sam u traganju naisla na Anticevu stranicu. Na ovoj stranici je dosta opsirno opisana metoda gledanja u sunce kao i benefiti. Mada sam prvi put cula o SG u emisiji NRZ, i bila srecna sa Anticevom stranicom, bas mi dobro dodje ovaj forum zbog izmjene iskustava...
[Vrh] Go down
 
Kako ste saznali za Sungazing ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nas Balkanski Sungazing Sajt
» Intervju sa "Svjetlost" - Miroslav Kiš, osnivač svjetskog portala za sungazing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: