Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:22 pm

armistič je napisao/la:
hm...da jel ima neki kraći odgovor
Neutral
tipa zato što to i to.
dakle shvaćam da svjetlost treba da ide preko očiju (mislim neće da ide preko ušiju)
ali zašto se mora baš gledati direkt u sunce?
to nisam uspio naći na ovim interesantnim linkovima.
hvala

hmmmmmmmmmmm..... zato sto su ti oci istureni deo mozga i samo se preko njih moze stimulisati pinealna zlezda da luci vise melatonina... ne pitaj zasto ovo ili zasto ono to ti nece pomoci. Radi samo siguran sungazing- e, to ce ti pomoci!

Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
armistič




Broj postova : 6
Join date : 08.06.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 11:01 am

nemoj me krivo shvatiti ali ja uvijek postavljam pitanja,
i mislim da je moje pitanje skroz uredu.

kružnica koja se vidi kad gledamo u sunce je kružnica koju su gledali naši preci
i ja mislim da tu nešto ima.
zanima me što i pitam.
gledanje sunca me ispunjava svjetlom i to mi je super tako da imamo iste igračke i možemo se družiti
ali svejedno ja neću da klimam glavom samo zato što neko je iz indije ima neko hare krišna ime.
izgleda duhovno i slično

dakle svjetlost primamo bilo da gledamo u sunce direkt ili da ne gledamo u sunce direkt.
pa me zanima i dalje zašt se bš treba gledati direkt u sunce?
i odgovor neznam će me zadovoljiti jer i to je nešto.postoji razlog zašto ne znamo
ali odgovor nemoj pitati zašto ovo zašto ono
je prilično indoktriniran odgovor. afro
i neuobičajen za nekoga tko se bavi jogom

odgovor da preko očiju je stimulasana naša pinealna žlezda i dalje ne dovodi u vezu gledanja direkt u sunce.jer sunčeva svjetlost pada čim svane dan i svjetlost primamo preko naših očiju koji stimulišu pinealnu žljezdu
zapravo taj odgovor vrijeđa prosječnu inteligenciju.
skoncentriraj se na moje pitanje. ako neznaš.kaži neznam i ok.

pitanje dva
jeli moguće da boje koje vidimo kad zaklopimo oči je možda energija koja se razmješta po organima a da je to onda samo obojana refleksija pred našim očima točnije na našim kapcima?
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:10 pm

armistič je napisao/la:

pitanje dva
jeli moguće da boje koje vidimo kad zaklopimo oči je možda energija koja se razmješta po organima a da je to onda samo obojana refleksija pred našim očima točnije na našim kapcima?

Odgovaracu ti samo po pitanju procesa sungazinga... Za sva druga pitanja, ne budi lenj i poseti sajt i linkove koje sam ti dao pa ces naci sve sto te interesuje, od cirkadijskog ritma do pinealne zlezde!

Inace te boje i imidze koje vidimo jesu ta energija koja ulazi na oci i rasporedjuje se po ostalim organima.
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
alenzenzo

alenzenzo


Broj postova : 5
Join date : 17.05.2009
Age : 50
Lokacija : pula

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:35 pm

Mogu malo da se ubacim,zasto mi ljudi zelimo do srzi prodrijeti u nesto sto je vec netko sproveo u praksi,i cemu toliko pitanja kad vecina ljudi nije niti svjesna sebe pa zasto onda ulaziti u dublja razmisljana o nasem tjelu koje je i onako savrsen stroj te je potrebno samo pratiti koja se lampica upalila kada i zasto.

Nemojte analizirati svaku stvar,zivite danas ,zivite sad,zar je potrebno toliko detalja za jedan obican zivot ciji smisao i tako jos nismo otkrili jer ga trazimo na krivim mjestima.

Ova metoda traje samo 270 dana,pa sta je to u prosjecnom ljudskom zivotu od 70 godina,isprobajmo,nista ne mozemo izgubiti,samo dobiti,analizom nista necemo bitno doznati ,a pogotovo to opisati.

Samo se opustite i zivite tu i sad
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:45 pm

alenzenzo je napisao/la:
Mogu malo da se ubacim,zasto mi ljudi zelimo do srzi prodrijeti u nesto sto je vec netko sproveo u praksi,i cemu toliko pitanja kad vecina ljudi nije niti svjesna sebe pa zasto onda ulaziti u dublja razmisljana o nasem tjelu koje je i onako savrsen stroj te je potrebno samo pratiti koja se lampica upalila kada i zasto.

Nemojte analizirati svaku stvar,zivite danas ,zivite sad,zar je potrebno toliko detalja za jedan obican zivot ciji smisao i tako jos nismo otkrili jer ga trazimo na krivim mjestima.

Ova metoda traje samo 270 dana,pa sta je to u prosjecnom ljudskom zivotu od 70 godina,isprobajmo,nista ne mozemo izgubiti,samo dobiti,analizom nista necemo bitno doznati ,a pogotovo to opisati.

Samo se opustite i zivite tu i sad

Tako je! potpuno se slazem sa tobom! Inace evo kako meni licno HRM odgovara, a ja sam na 17 minuta gledanja danas... (mislim ovako isto je bilo i kada sam bio na svega par minuta pa i sad)

just do safe sg. eat according to hunger only. dont think too much. keep faith and go ahead. hrm now in helsinki and reaching rome tomorrow.
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
armistič




Broj postova : 6
Join date : 08.06.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 3:03 pm

nisam ja lenj već sam veoma zauzet raznim obavezama.
osim toga.mislim da na onim sajtovima nema odgovora na moje pitanje.
proveo sam 10minuta surfajući po njima.
zato sam i došao na ovaj forum i postavio pitanja koja su po mom mišljenju vezana za sungazing

moje pitanje "zašto se mora gledati direkt u sunce?" i dalje stoji iz sljedećeg razloga
objasni mi između čega je razlika
ako ti računaš da si po oblačnom vremenu navato sunca gledajući u fotnosko nebo
i ako netko kroz dan prima sunčevu svjetlost obavljajući rutinske svari
po meni,jedina je razlika je u namjeri

ako nisam u pravu obrazloži
samo nemoj reći da netreba postavljati pitanja.

na kraju krajeva ni hrm ne bi došao do ovoga da se nije pitao,zar ne?
naprotiv, on je morao biti uporan u postavljanju pitanja:
"zašto, gdje, kako kada su ljudi gledali u sunce?" ne bi li izradio ovu tehniku

mislim da pitanja koja sam postavio bi odvela u još veće spoznaje.
i ja se u tim spoznajama već nalazim pa me malo smara kad me odgovaranje na ovakve komentare vuče nazad.

već prije sam imao običaj gledati u nebo, promatrati oblake,sunce. i kako se mjenjaju, slušati vjetar i valove, koncentracija na svijeću,
i tako se usklađivati s prirodom i kozmičkom sviješću , najčešće kroz disanje i tak

zapravo moje pitanje samo potvrđuje što je netko već u prvim postovima napisao kako ne treba misliti o ničem drugom samo biti skoncetriran na sunce.
žao mi je što vas plaši moje pitanje,podsjeća me na jednu situaciju kad sam osjetio strah religioznih vođa
kojima sam ugrozio svjetonazor i ugodno razmišljanje
govoreći o šamanskim korijenima judeo-kršćanstva

eto što da radim, moja karma je da ne golicam uši.
ja sam samo jako znatiželjan.
možda se u mom pitanju koje se odnosi na namjeru i geometriju kriju odgovori o telepatiji i astralnom putovanju.tko zna.

tako da ću cijeniti ako netko odgovori. hvala

a također ću cijeniti i mudru tišinu
[Vrh] Go down
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 3:42 pm

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 4:15 pm

armistič je napisao/la:

ako ti računaš da si po oblačnom vremenu navato sunca gledajući u fotnosko nebo
i ako netko kroz dan prima sunčevu svjetlost obavljajući rutinske svari
po meni,jedina je razlika je u namjeri

Vidi, ja kada gledam u "fotonsko nebo" to je uvek gledanje u pravcu sunca gde se ono bar malo nazire iza oblaka, i to radim kako bih se nadopunio i ne bih "splasnjavo" sa energijom!!! Inace ti samo radi siguran sungazing po HRM metodi i sama tvoja pitanja ce sto duze budes radio da ti daju odgovor. Pazi odgovor na tvoje pitanje je zaista jako dug i nije samo jedan nego gomilu istih, ja ti mogu reci ovako, gleda se iz sunce radi:
1
2
3
4
5
6
7
itd. do 1001 razloga, ali to ti samo nece pomoci u tvom procesu, dok sam sungazing postupak hoce! Tako da ustraj i nastavi raditi siguran sungazing i dalje i jako brzo ces osetiti benefite istog!

sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 9:23 pm

101. dan (vece) 9. jun 2009. god.
17 minuta! Ekstra porcija sunca koja mi je neverovatno dobro prijala, uzeta sa prozora iz cimerove sobe u siguran sat! Osecaj je fantastican, ne samo pri gledanju u sunce nego i kasnije... Danas sam se prejeo i malo me muci stomak. Jeo sam 10 zalogaja kuvanog krompira i pola manjeg paradjza (strasno!!!) nije mi bilo potrebno toliko, ali eto sta je navika koja te prati godinama!!! Inace da napomenem da mi je bilo dosta samo 3- 4 zalogaja krompira i cetvrtina paradajza, a ja zapeo i samo trpaj u grlo... Pijem dosta solarne vode na dan i osecam se bas energetski...

cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepet lip 12, 2009 9:13 pm

102. dan (vece) 12. jun 2009. god.
7 minuta i 10 sekundi nastavak od jutros. Dakle ekstra uradjen sungazing i energetsko punjenje celog organizma. I danas nisam nista jeo, pijem po ceo dan solarnu ili suncanu vodu, malo caja i kako-a samo. Osecam se nekako kao na visem nivou, to ne mogu da objasnim, po ceo dan mi energija struji kroz telo. Kada sam zavrsio gledanje i drzao oci zatvorene, naredio sam da se pojavi mali plavi krug- on se odmah pojavio i bio je plav, zatim sam mu rekao da se okrece i da spolja bude zelen a iznutra plav- i bas tako se i desilo. Potom sam mu rekao da postane zut, nakon menjenja crvene i plavozelene boje postao je i zut i onda je nestao. Ponovo sam naredio da se pojavi ali ovaj put kocka, i pojavila se samo na sekundi i nestala je. Znaci osecaj je bio bas ekstra i veoma mocan! A ja sam dbio jos jace saznanje da mogu da upravljam svojim mislima i da mi je um postao jos jaci, ali i da sam sve jaci i jaci!

cheers cheers cheers

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepet lip 12, 2009 11:08 pm

Isceljenje na delu:

DRAGANA RISTIC
JE UGANULA NOGU! Razz.5 hours ago
Clear Chat History
Couldn't retrieve chat history
9:37pmDragana

cao

sta se radi
9:37pmMikan

pozzz

sta ti bi sa tom nogom?

jel te boli?
9:38pmDragana

uganula sam

nogu

sada

je fiksirana

spremam

se da idem

na kafu

napolje

SmileSmile

stala sam nezgodno
9:38pmMikan

cek sek
9:38pmDragana

aj
9:38pmMikan

ajde ovako da uradis sta ti kazem

ok?
9:38pmDragana

aj

ok
9:39pmMikan

stavi ruku na bolno mesto sad
9:39pmDragana

ok
9:39pmMikan

jesi ?
9:39pmDragana

da
9:39pmMikan

drmni sada nogu i reci mi kako je
9:40pmDragana

ovako

ja mogu da pomeram

nogu

u krug
9:40pmMikan

znam to
9:40pmDragana

levo desno

sve

ali me

boli

od zgloba

na gore

prema listu
9:40pmMikan

urdi nesto sto nisi mogla

*uradi
9:40pmDragana

ja sve mogu

da radim

samo me

boli

kad hodam
9:41pmMikan

ok

ajde malo prosetaj pa mi javi jel bolje

samo par koraka
9:42pmDragana

ovako

boli me

kad se popnem

na prste
9:42pmMikan

ok
9:42pmDragana

tj

na jagodice

boli me gore
9:42pmMikan

jel ti je malo bolje nego sto je bilo pre?
9:42pmDragana

da
9:43pmMikan

ok

ajde sada se popni polako na jagodice
9:43pmDragana

jesam
9:43pmMikan

i
9:43pmDragana

bolje je ne bolu me
9:43pmMikan

ok
9:43pmDragana

SmileSmile
9:43pmMikan

odlicno
9:43pmDragana

hvala

cime

se ti bavis

SmileSmile
9:44pmMikan

recics mi kada se vratis kako je bilo
9:44pmDragana

vazi hocu
9:44pmMikan

sungazingom ili solarnom jogom
9:44pmDragana

mmmm
9:44pmMikan

ja ne jedem vec skoro 5 dana
9:44pmDragana

joj
9:44pmMikan

zivim samo od energije sunca i slarne vode koja je bila na suncu
9:45pmDragana

uuuuuuu

svaka cast

ja hocu
9:45pmMikan

da, da
9:45pmDragana

da se bavim

jogom

to mi

zelja

ali ovde nema
9:45pmMikan

lepo
9:45pmDragana

niko adekvatan

to da radi

ali

steta
9:46pmMikan

ali ova joga sto ja radim je najbolji nacin da dovedes svoje telo u normalu i besplatna je

i svako je moze raditi

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/

ovo je moj sungazing sajt

sungazing= solarna joga

pogledaj, registruj se tamo, obavesti se pitaj slobodno kako se ovo radi i pocni i ti da je radis
9:47pmDragana

hvala ti puno

ovo su tvoje

9:47pmDragana

slike
9:47pmMikan

ok
9:47pmDragana

svaka

cast

kao izgledas
9:47pmMikan

uzivaj...
9:47pmDragana

nemam

reci
9:47pmMikan

thnx WinkWink
9:48pmDragana

cime se bavis

inace

osim toga
9:48pmMikan

kompjuterima
9:48pmDragana

mmm

lepo
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimened lip 14, 2009 7:40 am

103. dan (vece) 13. jun 2009. god.
17 minuta i 20 sekundi. Uradjen sungazing u siguran vecernji sat. Nakon sungazinga kada sam zatvorio oci video sam mali zeleni krug po prvi put tako svetlo zelene boje. Nakon toga odmah sam na neki nacin osetio fizicku glad, ali pojeo sam samo jednu pecenu papriku i dva kruga cvekle sa pola kriske dijetlanog hleba i to mi je bilo potpuno dosta nakon tri dana ne jela. Zapazio sam da sam za samo sat vremena posle tog nekog jela bio pospan i legao sam da spavam tako da sam razumeo, posto je sungazing potpuno prirodan proces "naterao" me je da jedem kako bi mi mozak bio zauzet (cirkadijski ritam) ucestvovanju u varenju, kako bih mogao da legnem i odspavam (da se restartujem). Kada sam ujutro ustao u 5:30 upalio sam televizor i odmah zapazio da mi se vid poboljsao i da sam mogao da vidim ona mala slova sto idu trakom u dnu ekrana, a koja inace nisam mogao videti jel su mi bila potpuno mutna. Mali zakljucak: Nakon gledanja sam ogladneo, pojeo minimum hrane kako bi mi mozak bio zauzet ucestvovanjem u varenju i kako bih legao ubrzo nakon toga, da sungazing procesom se nesto "uradi" na mom umu i celokupnom telu sto je rezultovalo jutrosnjim boljim vidom, i moja poruka svima koji citaju ovo i rade siguran sungazing je da slusaju svoje telo i jedu samo koliko im telo to zahteva, jel sve ima svoje razloge.

Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimened lip 14, 2009 11:42 pm

104. dan (jutro) 14. jun 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana. Uradjen prvi deo sungazinga malo posle sigurnog sata, radi zgrada i krovova. Kada sam zavrsio sungazing video sam samo na momenat crvenu mrlju i neke nepoznate imidze.

104. dan (vece) 14. jun 2009. god.
Nastavak 7 minuta i 30 sekundi. Odlican sungazing i energija svemira koja me je ispunila u potpunosti! Nakon uradjenog sungazinga kada sam zatvorio oci, pozvao sam mali plavi kruzic jel se prvo nije pojavljivao, onda kada se pojavio zapovedio sam mu da bude zelene boje, sto se i desilo.... Nakon 2-3h od tog momenta, posto mi je cimer sa cijeg prozora gledam zalazak sunca pao sa skele i sav se izlomio me je zamolio da stavim ruke na njega kako bi ozdravio, rekao sam mu da zamisli ogromno i jako sunce koje bije u njega i da zatvori svoje oci. Nakon sto sam stavio ruke na njega, rekao je da oseca neverovatnu toplotu u telu i kada sam zapovedio bolima da nestanu iz njegovog tela, to se i desilo, kada sam zavrsio sto sam imao u tom smislu, on je ostao u cudu da ga vise nista ne boli, zahvalio mi je, ali sam ja rekao da zahvali Bogu kojem se moli jel sam ja samo kanal kroz kogji tece Bozanska energija, i rekao sam mu da je sungazingom moja moc ozdravljenja drasticno povecana i da je jos jaca nego ranije. I da zakljucim: kada sam drzao ruke na njemu probijao me je neverovatan znoj i jako sam se preznojavao.

cheers cheers cheers
sunny sunny sunny
farao
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepon lip 15, 2009 10:04 pm

105. dan (jutro) 15. jun 2009. god.
17 minuta i 40 sekundi. Poprilicno dobro i ukusno sunca kao i uvek! U gledanju sam stavio ruke na oci ia zatrazio od PRASTVORITELJA da mi izleci oci njegovom energijom kako bih se oslobodio naocara dalje.... Kada sam zavrsio sa sungazingom i drzao zatvorene oci, pojavila se ona uobicajena kuglica i kako sam joj zapovedio da se ponasa, tako se i ponasala. Nista ne jedem apsolutno, poruckam podosta sunca, pijem po ceo dan solarne ili suncane vode, i poneakd malo caja. Bio sam sa dva druga kod mama u Beocinu, nakon nekog razgovora o svemu po malo, onako sa teme na temu, pozalila se da je bole rame i da ne moze da pokrece ruku kako treba i da podize ruku, uzeo sam malo njene solarne vode iz flase, namazao njome ruke i polozio ruku na njeno rame i na glavu. Tacno sam znao gde se energija zaglavila, i taj deo sam tapkao jabucicama na prstima kako bi joj energija ponovo krenula da tece telom i kako bi ozdravila. Rekla je da je osetila jaku vrucinu na delu gde ima bol, i preznojavala se jako kao i ja. Nakon toga rekla je i bila sva radosna jel joj je bol potpuno nestala. Moj drugar koji je vozio auto kada je cuo i video da mi mama normalno podize ruku i da je rame vise ne boli, je zatrazio takodje da stavim ruke na njegovu nogu jel ima bolove u kolenima. Uradio sam to sto je trazio i on je rekao da oseca jaku vrucinu i on se preznojavao kao i ja. Kada sam sklonio ruku, pomerio je nogu i sav odusevljen rekao da ne oseca vise bol, i da ce me zvati kod njegove mame da stavim ruke na nju jel ima problema sa secerom i bolove u nogama. No, kada sam zavrsio sa njim, rekao sam mu da zahvali Bogu kojem se moli za njegovo ozdravljenje.
Zaklucak: Kada se telo mani materijalnosti onda se podizu duhovne sposobnosti i Bozanska energija. (Isus je rekao ucenicima da se poseban demonski rod izgoni samo postom i molitvom...) znaci kada se sta? suzdrzavaju od hrane, jel onda moze neometano Bozanska energija (neki je zovu KI ili Kundalini energija) da tece telom i oslobadja ga od svih boli i bolesti.

Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:40 pm

Skinite besplatno MP3, VIDEOS, SLIKE samo kliknite na link (ali posto je za clanove, morate se uclaniti prvo)


http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/WEBPROTECT-freedownloadsmp3video.htm

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 18, 2009 10:02 am

Pozdrav
molim vas za savjet, naime trenutno sam na 10 min i osječam da mi se vid pogoršao. Nekako ne mogu dobro izoštriti sliku, sve mi kao blješti a na tv skoro pa da ne mogu pročitati slova jer mi je sve mutno. Napominjem da prije nisam imao problema s vidom i da gledam u sunce strogo po pravilima HRM-a.
Da li ste i vi imali slične simptome ili nešto drugo s vidom?

Pozdrav
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 18, 2009 10:05 am

XYZ je napisao/la:
Pozdrav
molim vas za savjet, naime trenutno sam na 10 min i osječam da mi se vid pogoršao. Nekako ne mogu dobro izoštriti sliku, sve mi kao blješti a na tv skoro pa da ne mogu pročitati slova jer mi je sve mutno. Napominjem da prije nisam imao problema s vidom i da gledam u sunce strogo po pravilima HRM-a.
Da li ste i vi imali slične simptome ili nešto drugo s vidom?

Pozdrav

Pozdrav

Ja mogu da ti kazem da meni vid varira!!! Pod tim mislim da nekada vidim bolje, nekada mutnije... ali evo ti savet, mazi oci i kapaj solarnu vodu u oci. Inace sungazing je "otkrio" nesto u nasim ocima pa se to sada reflektuje kroz nas vid. Sve ce biti OK samo nastavi siguran sungazing!

Very Happy sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 18, 2009 5:32 pm

XYZ je napisao/la:
Pozdrav
molim vas za savjet, naime trenutno sam na 10 min i osječam da mi se vid pogoršao. Nekako ne mogu dobro izoštriti sliku, sve mi kao blješti a na tv skoro pa da ne mogu pročitati slova jer mi je sve mutno. Napominjem da prije nisam imao problema s vidom i da gledam u sunce strogo po pravilima HRM-a.
Da li ste i vi imali slične simptome ili nešto drugo s vidom?

Pozdrav

Ja sam isto imao problema s očima sve do 9min. Ponekad mi se znalo zamutit na trenutak pa bi morao protrljat oči da prođe, svrbenje i suzenje očiju. Sad je sve super. Oči se moraju prilagodit a osim toga čini mi se da gledanje u sunce izvlači potencijalne bolesti iz organizma i prije 15e min pa se to može očitovat na tijelu. Npr. kad sam počeo pit solarnu vodu (i nakon što sam je ostavio da odstoji cijelu noć) po tijelu su mi se pojavile sitne akne. To nije bio znak da solarna voda ne valja nego je potaknila nečistoće da napuste tijelo. Možda je ovo što se tebi događa nešto slično. Ipak budi oprezan.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 18, 2009 6:37 pm

r8 je napisao/la:
XYZ je napisao/la:
Pozdrav
molim vas za savjet, naime trenutno sam na 10 min i osječam da mi se vid pogoršao. Nekako ne mogu dobro izoštriti sliku, sve mi kao blješti a na tv skoro pa da ne mogu pročitati slova jer mi je sve mutno. Napominjem da prije nisam imao problema s vidom i da gledam u sunce strogo po pravilima HRM-a.
Da li ste i vi imali slične simptome ili nešto drugo s vidom?

Pozdrav

Ja sam isto imao problema s očima sve do 9min. Ponekad mi se znalo zamutit na trenutak pa bi morao protrljat oči da prođe, svrbenje i suzenje očiju. Sad je sve super. Oči se moraju prilagodit a osim toga čini mi se da gledanje u sunce izvlači potencijalne bolesti iz organizma i prije 15e min pa se to može očitovat na tijelu. Npr. kad sam počeo pit solarnu vodu (i nakon što sam je ostavio da odstoji cijelu noć) po tijelu su mi se pojavile sitne akne. To nije bio znak da solarna voda ne valja nego je potaknila nečistoće da napuste tijelo. Možda je ovo što se tebi događa nešto slično. Ipak budi oprezan.

Kada sam bio na 10 minuta odprilike, imao sam u ocima kao kada dobijete cmicak ili jecmik kako ko zove, ali ja sam stavljao vodu, solarnu vodu u oci i za par dana je nestalo, nakon tog ciscenja mi je odmah poceo da se poboljsava naglo vid! Danas sam bas isao da kupim naocare -1.5 dioptrije jel mi smetaju vec i ove sa -2 a pre tri meseca sam nosio -2.5 dioptriju i trebao sam uzeti -3 pre sungazinga!!!

cheers cheers cheers
sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimesri lip 24, 2009 9:16 pm

106. dan (vece) 16. jun 2009. god.
17 minuta i 50 sekundi. Za danas na meniju: Sunce + Solarna Voda i malo caja na dan.

107. dan (jutro) 18. jun 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana i 8 minuta uvece sa plaze. Danas smo dobili donaciju za sajt od mog prijetelja Zorana koja vredi 250€ potpuno nova tehnoligija, koju je razvio nas covek, naj bolji sajt bilder Very Happy do sada ikada napravljen. Tako da cu ovih dana biti malo zauzet prebacivanjem stranice sa naseg sadasnjeg sungazing sajta. Meni: Sunce + Solarna Voda + 2 solje caja na dan.

108. dan (vece) 19. jun 2009. god.
18 minuta i 10 sekundi sa cimerovog prozora. Predivan zalazak sunca. Danasnji meni: Sunce + Solarna Voda, malo caja i soka od visanja na dan

109. dan (jutro) 20. jun 2009. god
18 minuta i 20 sekundi sa terase! Sa moje terase... posto mi se mladji cimer odselio sa cije sam terase gledao u sunce ujutro, ja sam presao u tu sobu i od sada je to moje sungazing mesto, no smekam za sada mesto u blizini na kojem je uzorana zemlja, i koje ce mi po svemu sudeci biti najbolje mesto za pravi sungazing na zemlji. Danas na trpezi: Sunce + Solarna Voda + 3 puta na dan caj.


110. dan (vece) 23. jun 2009. god.
18 minuta i 30 sekundi. Sungazing sa cimerovog prozora. Nakon 3 dana oblacnog i kisnog vremena danas na trpezi: Sunce (KONACNO) + Solarna Voda + 3 solje caja i 2 solje razblazenog jogurta i malo soka od visanja.

111. dan (jutro) 24. jun 2009. god.
18 minuta i 40 sekundi. Super odradjen sungazing sa moje terase Very Happy Super se osecam ceo dan mada je napolju dosta oblacno, meni energije ne nedostaje. Akumulirao sam dosta energije za ove dane te teram i dalje bez cvrste hrane!!! Oblacno vreme sa jako malo sunca... Danas na suncanoj trpezi: Sunce (jedva ga ima ) + Solarna Voda (jedva skupljena) + malo caja, jogurta i soka od visanja.

Ostatak dnevnika na nasem sungazing sajtu ovde: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/mojdnevnikiiskustva.htm

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:35 pm

Što se tiče problema s očima. Malo sam prelistavao tekstove i isprobao na sebi; uzrok i rješenje onog mutnog vida koji se zna pojavit je slijedeći.

Dok oči još nisu sasvim navikle a period prilagodbe je podosta dug dolazi do grčenja cilijarnih mišića zbog jake sunčeve svjetlosti. To se može dogodit i onima koji se duže vremena bave ovom praksom ako gledaju izvan sigurnog sata. Dakle prejaka svjetlost (a to je ona kod koje se naprežemo, a zrake sunca kao da su zakrivljene, čini se kao da ulaze sa strane) dovodi do grčenja cilijarnih mišića a oni uzrokuju mutan vid.

Postoji nekoliko metoda koje vrlo efikasno ponovo izoštravaju vid. Kad sam ih isprobao došlo je do trenutne promjene.
Tehnike su vrlo jednostavne a možete ih naći u sljedećim knjigama:
- Harry Benjamin - Bolji vid bez naočala
- Swami Satjananda Sarasvati - Asana, pranajama, bandha, mudra str.290
Inače i sve obrnute asane kod kojih je pojačan dotok krvi u glavu (ne pretjerivati - manje je više).

I u drugim knjigama o Jogi susreću se brojne tehnike kojima se utječe na glavu i oči. Ipak uvjeren sam da i bez tih tehnika stvari sjedaju na svoje mjesto...

Pozdrav
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:39 pm

r8 je napisao/la:
Što se tiče problema s očima. Malo sam prelistavao tekstove i isprobao na sebi; uzrok i rješenje onog mutnog vida koji se zna pojavit je slijedeći.

Dok oči još nisu sasvim navikle a period prilagodbe je podosta dug dolazi do grčenja cilijarnih mišića zbog jake sunčeve svjetlosti. To se može dogodit i onima koji se duže vremena bave ovom praksom ako gledaju izvan sigurnog sata. Dakle prejaka svjetlost (a to je ona kod koje se naprežemo, a zrake sunca kao da su zakrivljene, čini se kao da ulaze sa strane) dovodi do grčenja cilijarnih mišića a oni uzrokuju mutan vid.

Postoji nekoliko metoda koje vrlo efikasno ponovo izoštravaju vid. Kad sam ih isprobao došlo je do trenutne promjene.
Tehnike su vrlo jednostavne a možete ih naći u sljedećim knjigama:
- Harry Benjamin - Bolji vid bez naočala
- Swami Satjananda Sarasvati - Asana, pranajama, bandha, mudra str.290
Inače i sve obrnute asane kod kojih je pojačan dotok krvi u glavu (ne pretjerivati - manje je više).

I u drugim knjigama o Jogi susreću se brojne tehnike kojima se utječe na glavu i oči. Ipak uvjeren sam da i bez tih tehnika stvari sjedaju na svoje mjesto...

Pozdrav

Lepo!

Pa daj nam linkove ili e-knjige toga sto si naveo Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:03 am

Ne sjećam se gdje sam ih skinio, evo stavit ću tu te vježbe.

Iz knjige bolji vid bez naočala:

Slijedeće vježbe služe olabavljivanju napregnutih i stegnutih
mišića oka, ukočenih i krutih kod onih koji pate od manjkavog
vida. Čineći ih savitljivim i gipkim, omogućavamo oku da se
slobodnije kreće i akomodira, a to omogućuje brži povratak
normalnom vidu.
Vježbe bi trebalo izvoditi sjedeći udobno u naslonjaču.

Vježba 1 (sl. 5):
Držeći glavu mirno iopušteno lagano pomičioči gore-dolje šest puta.
Oči bi se trebale kretati lagano i neprekidno prema dolje i prema gore što
je moguće više, bez napora, koristeći najmanju snagu.
Kad mišići postanu opušteniji bit ćeš u stanju gledati još niže i još više.
Ponovi šest pokreta dva ili t r i puta, s odmorom od sekundu-dvije između.

Vježba 2:
Pomiči oči u stranu što je moguće više, bez napora, šest
puta.
Kao i u prethodnoj vježbi, kad se mišići opuste, bit ćeš ih
u stanju pomicati dalje i lakše.
Ponovi dva ili t r i puta, ali ne zaboravi da uvijek upotrebljavaš
najmanju snagu, jer su vježbe namijenjene odstranjivanju
napregnutosti a ne njenom povećanju.
Odmori se sekundu-dvije između ponavljanja.

Vježba 3 (sl. 6):
Drži kažiprst desne ruke oko dvadeset centimetara ispred
očiju, onda prebaci pogled s kažiprsta na neki veći predmet,
udaljen t r i metra ili više — vrata ili prozor.
Ponovi deset puta, onda se odmori sekundu, i ponovi
deset prebacivanja pogleda dva ili tri puta. Vježbu izvodi brzo.
(To je najbolja vježba za popravljanje akomodacije, i trebalo
bi je vježbati onoliko često koliko voliš i gdje voliš.)

Vježba 4:
Pomiči oči nježno i lagano po krugu, a zatim ih pomiči u
suprotnom smjeru. Ponovi ovo četiri puta. Onda se odmori
sekundu, i ponovi ova četiri pokreta dva ili tri puta, pazeći da
to bude uz najmanji napor.
Sve spomenute vježbe trebalo bi izvoditi poslije dlanovanja,
s dlanovanjem od nekoliko sekundi između vježbe 1 i 2, 2 i 3,
3 i 4. (Nikad ne nosi naočale za vrijeme vježbi.)
Ove vježbe bi trebale trajati oko četiri ili pet minuta svakog
dana.


Joga vježbe su gledanje u korjen i vrh nosa u trajanju od nekoliko sekundi do nekoliko minuta, koliko je vježbaču ugodno.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:04 am

Od sada mozete imati i svoju sungazing odoru... Laughing

Samo za ozbiljne sungazere imamo i majce:

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/


Zadnja promjena: cybermikans@yahoo.com; pet lip 26, 2009 12:27 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitimepet lip 26, 2009 9:49 am

Hvala r8 !
Hvala Majkane !

PS: Šta je to dlanovanje?
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 8 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: