Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:19 am

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:22 am

mc42002 je napisao/la:
Ja mislim da je ovo forum o solarnoj jogi, a ne o svinjskoj gripi i ne bi trebao služiti za širenje panike. Stav ti je postao previše nametljiv gotovo manipulativan. Pusti ljude da sami odluče, ako hoće dobro, a ako neće tko im kriv. Ovdje smo da raspravljamo o rezultatima, tehnikama i ostalim stvarima. Nema potrebe za širenjem panike...

NE TACNO!!!

Ovde je i da upozorimo!!! sam HRM je rekao da prevedem i stavim ljudima upozorenje na forume! I ovde je spomenut svinjski grip SAMO u kontekstu da ko radi solarnu jogu nema cega da se plasi!!!!

Tako da je ovo i smirivanje panike ujedno! Jel ako ne obavestis ljude sta ce ih jedino spasiti, bices odgovoran za njih!
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:31 am

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:34 am

mc42002 je napisao/la:
Razumijem i poštujem to, ali dovoljno je bilo i jednom. Nema potrebe da sada radimo cirkus od toga. Znam dosta ljudi koji su čuli i gledali emsiju o solarnoj jogi, ali opet ne žele pokušati, takva je većina. Jednostavno je to tako, da ljudima kažeš ne znam što i ponudiš im rješenje opet neće poslušati. Svatko sam treba prepoznati potencijal u tome kao što sam ga ja recimo prepoznao. Isto sam samo jednom čuo za to i počeo proučavati. Ja kada ljudima spomenem da ih to može osloboditi od bolesti počnu se smijati, ja sam rekao, a na njima je hoće li prepoznati potencijal u tome ili ne. U redu je što si ljude obavijestio da ih solarna joga može zaštiti od toga, ali nemoj pretjerivati.

A, sto onda meni spocitavas sto i ja kazem ljudima preko ovog foruma, i moje je da i ja kazem pa ko poslusa spasice se???!!!?
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:44 am

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:47 am

mc42002 je napisao/la:
Zato što si to napisao na način koji mi se nije svidio, izgleda mi nešto tipa ovako "Ako ne radite solarnu jogu umrijet će te" Možda sam krivo shvatio nije ni važno, nemam se namjeru prepucavat tu s tobom tko je što i kako trebao...

A, sta ako stvarno bude tako??? Sta onda?
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesri tra 29, 2009 10:30 am

63. dan (jutro) 25. april 2009. god.
10 minuta i 40 sekundi!
Nakon sungazinga gde je bilo vise oblaka nego sunca video sam kada sam zatvorio oci tamno plavu boju i dve crvene linije koje su mi setale ispred ociju, bilo je predivno!

64. dan (jutro) 27. april 2009. god.
10 minuta i 50 sekundi
Gledanje u sunce 2h posle izlaska sunca jel je bilo oblacno vreme ali i cimer mi je jos spavao u sobi pa nisam mogao da pristupim na terasu, inace se iz moje sobe vise ne vidi sunce u ovo doba godine. Povremeno sam zaklanjao rukama sunce ispred svojih ociju jel je bilo bas jako UV je bio na 0! Kada sam odgedao svojih 10 minuta i 50 sekundi sklonio sma pogled i video ogromno crvenilo i manji svetlo plavi krug i manji zeleni u njemu.

65. dan (jutro) 28. april 2009. god.
11 minuta!
Malo kasnije sam gledao u sunce (pola sata nakon sigurnog sata), jel je bilo oblacno i vetrovito vreme, za vreme gledanja drzao sam ruke iznad glave a naspram sunca, te sam kroz prste gledao u sunce jel je bilo poprilicno jako. Nakon gledanja sam zatvorio oci i video slabije crvenu boju ali opet mi se pojavila svetlo plava kockica unutar tog crvenila.

66. dan (jutro) 29. april 2009. god.
11 minuta i 10 sekundi
Pocecu od pocetka za danasnji dan. Sinoc sam sanjao da pevam na mikrofon, sa jos dvojicom (SVASTA)!!! celu noc sam samo to sanjao, mozda ne bi to bilo tako cudno da nisam kada sam ustao primetio da sam potpuno promukao i da me je grlo bolelo, pogotovo kad sam uzeo gutljaj vode! Spakovao sam se i otisao na plazu na Dunav- Kamenjar kod Novog Sada biciklom. Nasao sam pomesanu zemlju sa peskom bez trave, skinuo patike i carape, stao, ispravio kicmu i odradio ekstra sungazing, tokom sungazinga polozio sam ruke na bolno grlo i zapovedio u ime PRASTVORITELJA (vi ga zovite kako vama odgovara, jednog i jedinog koji je sve stvorio) da bol ode iz mog grla i nestane, i tog momenta je ista nestala kao rukom odnesena!!! Zavrsio sam sungazing i drzao zatvorene oci sve dok sam video ogromnu crvenu povrsinu koja se okretala suprotno od smera kazaljki na satu, i manji krug u sredini svetlo plave boje koji se okretao suprotno od crvene, znaci u smeru kazaljki na satu. Kada sam otvorio oci odmah sam pozvao mamu i rekao joj sta sam sanjao... ona mi je u tom razgovoru rekla i da moja rodjena sestra radi sungazing i da je danas na 100 sekundi (za 10 dana sto je i normalno), jako sam se obradovao toj vesti. Seo sam na bicikli i sa slusalicama u usima od mp3 plejera krenuo dalje da se vozim putem po ritu, i uzivam u trenutku i muzici. Odjednom su pocela da me jure dva agresivna psa da laju na mene i da me smaraju, stao sam, priblizio im se, ispruzio dlanove prema njima i zapovedio im da se smire i budu mirni gledajuci ih u oci, tog momenta su oba legla dole i spustili su svoje glave, bili su mirni. Seo sam na bicikli a oni su i dalje nastavili da leze dok sam se ja odvozao dalje... Jucer sam bio kod druga, pogledali smo zajedno Hirin interviju i Jackoba Libermana, drug mi je rekao da i on krece od danas da radi sigurni sungazing. Pre neki dan mi je i drugi drug rekao da je poceo sungazing i da je vec na 130 sekundi (13 dana) da se oseca opusteno i smireno i da uskoro krece i njegova mama jel je zena videla ogromne promene u njemu, posto mi je taj drug zivac ne vidjeni, jako lako plane i poludi...



cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesri tra 29, 2009 12:17 pm

evo vam jedan dobar link s znanstvenim činjenicama koji su potvrdili i doktori i znanstvenici kakav utjecaj ima sun joga na tijelo ....... http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/freedownloads.htm pozdrav i puno ljubavi vam šaljem
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2009 8:05 am

67. dan (jutro) 30. april 2009. god.
11 minuta i 20 sekundi
Gledao sam malo kasnije (oko sat ipo) posle sigurnog sata sa cimerove terase bos i ispravljene kicme jel je bilo oblacno te sam procenio da je bolje da ne idem na obalu Dunava a sunce je bilo bas prijatno za oci, UV na nuli! Kada sam odgledao i zatvorio oci video sam crvenilo ispred ociju, sa desne strane poveci crni imidz (sliku) i mali svetlo plavi kruzic koji se okretao u toj crnoj slici. Bilo je predivno!!!

68. dan (jutro) 01. maj 2009. god.
11 minuta i 30 sekundi
Gledanje izvrseno pola sata posle sigurnog sata na svoju odgovornost kroz oblake, ali se sunce videlo! Nakon gledanja sa cimerove terase, ispravljene kicme stojeci, kada sam zatvorio oci video sam ogromno crvenilo, i manji crni odelak sa desne strane u njemu je bila tamno plava kruznica koja se okretala u malom jasno vidjenom oku, stajao sam na terasi i dalje ali sam imao osecaj da uranjam kroz taj plavi krug u oku! Neopisivo!!!

69. dan (jutro) 02. maj 2009. god.
11 minuta i 40 sekundi
Gledanje unutar sigurnog sata! Fantastican sungazing! Nakon gledanja kada sam zatvorio oci video sam ogromno crvenilo i crnu manju povrsinu na cijem rubu je bilo manje svetlo plavo oko, to oko se okretalo i naki imidzi ili slike su se prolamali kroz njega. Osecam neverovatnu snagu u rukama i nogama, da pomenem tu da sam imao jako slabe kosti, a u levu ruku kao da sam bio invalid nisam mogao ni supenu kasiku da podignem njome... sad dizem ceo kauc bez problema kada sam jucer spremao sobu!!! Znaci nemogu da verujem kako mi je ojacala posebno leva ruka i kako sam dobio dosta kalcijuma i drugih minerala iz sunca!!!!

70. dan (jutro) 03. maj 2009. god.
11 minuta i 50 sekundi
Fantastican sungazing unutar sigurnog jutarnjeg sata! Vid mi se i dalje poboljsava, sve je bolji i bolji... uz sungazing koristim i solarnu vodu, perem oci njome vise puta na dan i kapljem kapi vode u oci. Nakon gledanja kada sam zatvorio oci video sam ogromnu crvenu povrsinu sa crnom mrljom na desnoj strani i manji svetlo plavi krug koji se pretvorio u manje oko, a to oko je ispustalo iz sebe mnogo manjih krugova koji su bili sve manji i manji dok nisu na kraju potpuno nestali. Vidim mnogo jasnije boje jako su izrazene sad i cistije. Kada gledam u zvezde sada vidim da su crvenkaste boje i kako sjaje... ranije su mi sve bile zute samo su neke vise a neke manje sijale.




SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 987277
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Greens




Broj postova : 3
Join date : 01.05.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2009 1:52 pm

ijepi pozdrav ja sam nov na forumu i vjerujem u iscjeljiteljsku snagu sunca ali me zanima dali bi mi solarna joga mogla pomoc s mojim problem (iam tinitus /zujanje u glavi\) sto me sve vise strasi da ce trajat dozivotno...
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2009 5:25 pm

Greens je napisao/la:
ijepi pozdrav ja sam nov na forumu i vjerujem u iscjeljiteljsku snagu sunca ali me zanima dali bi mi solarna joga mogla pomoc s mojim problem (iam tinitus /zujanje u glavi\) sto me sve vise strasi da ce trajat dozivotno...

Hm... nesto slicno sam i ja imao u pubertetu ali nikada nisu mogli otkriti sta je to... cak sam i na samo izlasak na sunce u bilo koje doba dana imao vrtoglavice i neko zujanje u glavi (ne u usima) nego bas u glavi!!! To mi se i desavalo kada sam odrastao, ali kako sam poceo da gledam sigurno u sunce to je nestalo!!!!!!!!!!

Inace EEG nalaz glave mi je uvek bio radi toga u "granici normale"


cheers
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimepon svi 04, 2009 11:07 am

Greens je napisao/la:
ijepi pozdrav ja sam nov na forumu i vjerujem u iscjeljiteljsku snagu sunca ali me zanima dali bi mi solarna joga mogla pomoc s mojim problem (iam tinitus /zujanje u glavi\) sto me sve vise strasi da ce trajat dozivotno...
ALOHA - sun joga ce ti pomoć definitivno u riješavanju tvog problema i u ponovoj uspostavi ravnoteže u tvom tijelu i umu.... samo kad budes poćeo se lagano opusti i na sve gledaj pozitivno.... i da ova rećenica je meni puno pomogla pa ako hoces ponovi je i ti svaki dan po 5 puta : ja želim zračit zdravljem.... e da možda će ti biti malo bolno u početku gledat u sunce jer ti se oko nije priviklo ali vec nakon 30 sec ce ti postat normalno.... i ako budes imao nekih problemćića samo pitaj zato smo ovdje i na http://www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ imaš sve što te interesira u vezi sun joge.... pozdrav i puno sunny sunny sunny sunny vam želim svima
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto svi 05, 2009 7:40 am

NAUCNE POTVRDE NASIH TVRDNJI O SUNGAZINGU:

Ljudi kao i biljake i zivotinje imaju svoj 24-casovni sat, bioloski sat koji stvara cirkadijske ritmove. Planeti Zemlji treba 24h da napravi jedan pun krug oko svoje ose krecuci se oko Sunca.

Cirkadijski ritam je ciklus koji se vrti u krug kao zemlja oko svoje ose na putu oko Sunca. Ovaj ciklus je poput Zemljinog ciklusa zavisan od Sunca/Sunceve svetlosti. Samo ime ciklusa to govori, cirkadijski od circa sto znaci oko/okolo i dies sto znaci dan. Pomenuti ritam u skladu sa kretanjem Zemlje tokom 24h stvara promene temperature tela, mozdane aktivnosti, produkcije hormona i metabolizma. Mozete da radite, jedete, pijete, vezbate najzdravije ali ako ne unesete dovoljnu kolicinu Sunceve svetlosti preko ociju vasa osa rotacije nece biti zdravlje nego bolest. Sunce je spoljasnji sat po kome se bazdari/uskladjuje nas sat. Nas sat, unutrasnji sat, unutrasnji stvoritelj ritma se zove SCN-suprahijazmaticko jedro koje se nalazi u hipotalamusu...

Za vise informacija kliknite ovaj link:

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/naukaisungazing.htm

Molio bih sve koji zele da zapocnu sami svoj sajt o sungazingu kako bi se ova praksa sirila dalje, da se jave da im dam uputstva i adresu free hostinga!!!
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:42 am

71. dan (jutro) 04. maj 2009. god.
12 minuta!
Sungazing odradjen u 20- tom minutu sigurnog sata, sunce je bilo crvenkasto i veoma ukusno... Kada sam zavrsio gledanje i zatvorio oci video sam samo neke crtice i strafte koje su mi prolaze ispred ociju i one su formirale neke figure, pokrio sam oci dlanovima tako da mi celo i teme budu izlozeni suncu jedno vreme, tada sam video kroz obe ruke po jednu rupu na njima i te dve rupe su se sirile i skupljale, zatim je i to nestalo.

72. dan (vece) 05. maj 2009. god.
12 minuta i 10 sekundi. Uradjen sungazing u sigurno vreme sa terase odakle se video prelep zalazak narandzasto- crvenog sunca. Kada sam zavrsio svoje punjenje bozanskom energijom i zatvorio oci video sam razne slike koje su se stapale jedna u drugu, osecaj je bio fantastican! Imao sam dosta energije a kroz ruke mi je tekla neverovatna dodatna energija, nekako drugacija nego sto sam osecao u telu!

73. dan (jutro) 06. maj 2009. god.
12 minuta i 20 sekundi na obalama Dunava u drustvu nebrojeno puno komaraca u sigurne sate tacno u 6:10 minuta. Bio sam bos na pesku i zemlji uradio svoje punjenje energijom za danas i osecaj je bio fenomenalan! Kada sam zatvorio oci na kraju video sam crvenilo i u gorenjem levom uglu crnu podlogu i omanji krug svetlo plave boje koji je jednog momenta poceo da menje boju u ljubicastu i da se okrece prikupljajuci (privlaceci) crvenu u sebe dok nije potpuno nestala.


Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny farao
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Greens




Broj postova : 3
Join date : 01.05.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:10 pm

tnx na pozitivi treba mi sav poticaj koji mogu dobit ..malo sam proucavo i uspostavilo se da je glavni uzrocnik stres..a istina bog na suncu stres nestaje hvala Rolling Eyes
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 10, 2009 8:10 am

74. dan (vece) 07. maj 2009. god.
12 minuta i 30 sekundi.
Uradjen ekstra sungazing i ekstra dopunjavanje energijom, osecam kako mi energija tece celim telom najvise kroz ruke i noge! Kada sam zatvorio oci posle sungazinga video sam ne definisane slike i imidze koji su se stapali jedan u drugi... Osecaj je bio fenomenalan! Pijem dosta vode na dan, jedem jako malo i sad me zasiti samo 3-5% hrane na dan za razliku od ranije, skinuo sam oko 20 kg. spavam jako malo sto je i prirodno. Legnem oko 22h ustanem ujutro oko pola 5 i to je u skladu sa prirodom.

75. dan (jutro) 08. maj 2009. god.
12 minuta i 40 sekundi
Sungazing uradjen oko 20- tak minuta posle sigurnog sata sa cimerove terase, bos na toplom betonu, ispravljenom kicmom. Posto je sunce bilo poprilcno jako drzao sam ponekad ruke iznad ociju i pustao sunceve zrake kroz prste. Kada sam zavrsio svoje punjenje energijom drzao sam zatvorene oci i video ogromno crvenilo i manje svetlo plavu pozadinu, ali i razne slike koje su se stapale jedna u drugu. Osecaj je bio predivan i preteran, znaci ekstra je to filing imati svoj licni kaleidoskop svaki dan i svaki put sa drugacijim slikama. EKSTRA!

76. dan (jutro) 09. maj 2009. god.
12 minuta i 50 sekundi unutar sigurnog jutarnjeg sata. Uradnjen EKSTRA sungazing sa cimerove terase, bos, ispravljene kicme. Kada sam zavrsio svoj jutrosnji sungazing i zatvorio oci nisam nesto puno spektakularno video, vise bih rekao da je jutros dozivljaj bio nekako "izduvan" ali kada sam usao u sobu jasno I DALJE VIDIM toliko izostrene i jarko izrazene boje na tv-u i oko mene da je to neverovatno. Pomislio sam kako su ovi iz SBB-a popravili kvalitet slike, ali sam nakon nekog vremena slucajno pogledao na skrin sejver svog kompjutera i takodje video pojacane i EKSTRA izostrene naznacene boje... ! Znaci SBB kablovski provajder je i dalje samo SBB sa losim kvalitetom slike na kablovskoj, ali se u meni pojacao "licni tjuner za boje" i popravio se jos malo vid u isto vreme!!! EKSTRA je kada vidite jasno da je crvena, crvena jarka i izrazena, plava isto tako, zelena itd. takodje iz fizike znamo da covecije oko vidi u spektru 7 duginih boja, kod mene su boje jasnije izrazene sto znaci da mi se unutrasnji "tjuner" za boje pojacao... To dalje implicira da mi se polako ali sigurno otvaraju vrata vidnog polja 4. ili 5. dimenzije!

77. dan (jutro) 10. maj 2009. god.
13 minuta!
Sungazing uradjen unutar sigurnog sata bos, sa cimerove terase. Kada sam zavrsio svoje punjenje suncem i njegovom ne iscrpnom energijom, zatvorio sam oci i video bele energetske figure, jasno izrazene koje su me okruzivale. Lebdele su iznad mene svuda i na sve strane!!! Vidno polje mi se prosiruje jasnije, mnogo jasnije vidim boje i imam cistiji prikaz okoline, mnogo jasnije i kristalnije. Vidim sad i neke stvari koje ranije nisam zapazao! WOW pokrenuo mi se licni HD EYES Sistem ili HDES (High definition ocni sistem)! Uzivam u ovom i svakom trnutku mog zivota dok mi energija struji telom, neka nova energija, prijatna i jako suptilna.

:power:



Postavicemo danas direktan link sa naseg sungazing sajta prema ovom forumu cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny farao
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimepon svi 11, 2009 12:57 pm

“Zasto Radimo Sungazing”
Richard Blumenthal audio interview

U ovom audio interview koji je predvodio Richard Blumenthal u trajanju od 1 sata i 36 minuta on je detaljno iznosio naucne dokaze i objasnio benefite sungazinga i izlaganje suncevoj svetlosti. HRM je bio svo vreme on line i cak se ukljucio u emisiju kasnije!

Neki sadrzaji ovog interview o sungazingu:

· Kako je Richard Blumenthal poceo sungazing po metodi HRM-a.

· Kako da povecate vasu dijetu radeci sungazing

· Sungazing smanjuje potrebu tela za hranom

· Kako pospesiti mentalno zdravlje i pojacati unutrasnji mir

· Kako povecati imunitet

· Vitamin D i njegovi pozitivni efekti na nase telo

· UV Svetlo savrseno deluje kao antibiotik

· Bolje i kvalitetnije vezbanje na suncevoj svetlosti

· Sunceva svetlost u religiji

· Helioterapija se koristi kao medicinski tretman

· I mnogo vise toga EKSKLUZIVNO…

Interview je podeljen u tri dela od po 32 minuta svaki po 7 MB lako za download

Poslusajmo sad “Zasto mi radimo Sun Gaze” .mp3 audio files:

Za download posetite ovaj link: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/freedownloadslinkovi.htm

Ps. ovaj forum je na nase zadovoljstvo dodan na ovom linku medju nase prijatelje!!!

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/freedownloadslinkovi.htm
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 9:15 am

78. dan (vece) 11. maj 2009.god.
13 minuta i 10 sekudi Fantastican sungazing uradjen iz cimerove sobe na otvorenom prozoru u sigurnom satu! Kada sam zatvorio oci video sam citavu trigonometriju i razne oblike koji su se stapali jedan u drugi gradeci neke nove figure, oni su bili u crno beloj tehnici, a foling je bio neverovatan .... Oko 20h sam otisao da jurcam napolje bajkom onako naradjen na podignutoj kundalini energiji Very Happy i sve bi to bilo ok da se nije nesto desilo neverovatno (eheheheee....e cuj neverovatno ko da je to nesto cudno za mene)... vozio sam i jurcao bajkom sigurno preko 2 sata u tamnom i zamracenom parku na zeleznickoj stanici, znaci ono uobicajeno za moje nove sposobnosti brza voznja, neverovatno brzo krivudanje i osmice, penjanje na zardinjere, bankine... LOL i sve je bilo ok dok nisam krenuo kuci vozio se putem koji je bio za razliku od parka bas osevtljen, ali put je bio mokar i sad naravno znate da sam posle dva ipo meseca ovakve voznje po prvi put pao sa bajka i opruzio se po putu kao niko. Osetio sam poprilicno jak udarac ali ne i jak bol (hm... cudno, zar ne)? Kontam zato sto mi je ojacalo telo. Ustao sam sklonio se u stranu i polozio ruke na ranu, tada sam zakljucio (da se to nije desilo ne bih znao da mi se to moze desiti) da ne treba da jurcam i zongliram bajkom po MOKROM putu!!! Dosao sam kuci namazao ranu solarnom vodom koju ostavljam svako jutro i legeo da spavam da mogu ustati ujutro za siguran sungazing.

79. dan (jutro) 12. maj 2009. god.
13 minuta i 20 sekundi, dvadesetak minuta posle sigurnog sata sa cimerove terase, bos na toplim plocicama, ispravljene kicme. Sunce je bilo jace ali sam ipak izdrzao da gledam u njega pomalo sklanjajuci pogled i kruzeci okolo. U postupku gledanja polozio sam ruke na oci, zube, predeo oko srca gde sam uvek imao probadanja i bolove (da napomenem da se to sad smanjilo i to bas!!!), i naravno na ranu na kolenu od sinocnjeg pada, kada sam polozio ruke i molio se PRASTVORITELJU da mi isceli ranu osecao sam jaku toplinu i energiju na tom mestu. Evo sad je 7:30 mene koleno vise ne boli, i sad je sve u redu kao rukom odneseno LOL na ovo! Neka je slava NASEM PRASTVORITELJU (Jedinom Bogu, zovite ga kako vam je drago) koji nam je omogucio da se zalecimo i samoizlecimo kada nam je to potrebno! Posle zarvrsenog sungazinga kada sam zatvorio oci pokazalo mi se crvenilo, ali ne tako jako kao proslih puta, pojavila se crna boja u desnom gornjem uglu vidokruga i ovaj put svetlo plava koja je bila bas izrazena, rekao bih najizrazenija.


Very Happy Very Happy Very Happy farao farao farao cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimepet svi 15, 2009 11:13 pm

POTPUNO NOV IZGLED SAJTA!!!

E*K*S*K*L*U*Z*I*V*N*O !!!

Pogledajte samo na nasem sajtu zasto cemo mi sungazeri ziveti zdravo, i mlado nekoliko stotina godina!!!

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/zivite200godinaiduze.htm

Osvrt na "MELATONIN i PINEALNU ZLEZDU"

Postavljena je dupoko u nasem mozgu i naziva se pinealna zlezda ili pineal glend. Ova malena zlezda je snabdevac endokrinog sistema, i upravlja najvecim delom funkacija u nasem telu. Ona kontrolise i upravlja nasim " telesnim satom" proizvodeci melatonin; hormon koji bi mogao biti najvece otkrice od pronalaska penicilina, i prekidac za kontrolisanje procesa starenja. Pinealna zlezda kontrolise takodje nas ciklus spavanja, promene telesne temperature posebno pri promeni godisnjih doba. ...

ZA OSTATAK POSETITE NAS SUNGAZERSKI SAJT!
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesub svi 16, 2009 9:37 am

80. dan (vece) 14. maj 2009. god.
13 minuta i 30 sekundi Predivan sungazin i ekstra uzivanje u gledanju! Kada sam zavrsio sungazing i drzao zatvorene oci, video sam razne geometrijske oblike kako su se sklapali pred mojim ocima, filing je bio predivan i ekstra.

81. dan (jutro) 15. maj 2009. god.
13 minuta i 40 sekundi. Uradjen sungazing oko 20- tak min. posle sigurnog sata, sunce je bilo malo jace ali ipak prijatno za moje oci jel sam vec privikao na njega. Osetim ogromno poboljsanje vidnog spektra i vidnog polja, osecam da bih uskoro trebao da spustam dioptriju za jos 0.5 odn. sa -2 na -1.50 samo!!! Pijem i dalje dosta vode, jedem jako malo jel mi apetit sve vise nestaje a osecam se preporodjeno.

82. dan (jutro) 16. maj 2009. god.
13 minuta i 50 sekundi. Uradjen sungazing u sigurnom satu. Kada sam zatvorio oci video sam nesto nesvakidasnje i ekstra, ekstra savrseno. Imao sam prikaz kao iz zvezdanih staza kada enterprise krece u warp, pa se vide one zvezde kako prolete ogromnom brzinom, poput onog filina u fimu odiseja u svemir kada lik leti kapsulom kroz milione zvezda, znaci stvorio mi se warp u glavi..eheheheheeee.....e nesto ne opisivo, sad idem da prevodim ove zaista retke tekstove dalje...!


cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
alenzenzo

alenzenzo


Broj postova : 5
Join date : 17.05.2009
Age : 50
Lokacija : pula

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: POZDRAV IZ PULE   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 17, 2009 9:38 pm

Halo zuritelji u sunce sunny ,javljam se iz Pule,trenutno sam na 7 minuta i drago mi je da vas ima posvuda,znaci nisam sam.Kad pokusavam sa ljudima pricati o gledanju u sunce veoma cesto ispadam cudan,dobro i inace ispadam cudan jer je veoma tesko naci sugovornika za temu vezane za svjesnost iliti budjenje svjesti,ali bicu iskren u zadnje vrijeme nekako mi cesto dolaze ljudi razlicitih dobnih skupina koji gutaju moje poruke o osvjescavanju,zivotu u sadasnjosti i temama vezanim za poboljsanje zdravlja i shvacanja zivota opcenito.
Ovim putem htio bi upoznati jos ljudi iz Pule ili okolice sa kojima bi mogao podijeliti iskustva te popricati otvoreno bez predrasuda,jer vjerujte tesko je biti konstantno smatran cudakom.
Ima i ideja unutar nase male grupice o osnivanju centra za "budjenje svijesti"gdje bi se mogli okupljati i cak organizirati radionice na razne teme vezane za poboljsanje zdravlja i svjesnosti pojedinca.
SAMO LJUBAV!
[Vrh] Go down
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimened svi 17, 2009 10:02 pm

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Mjerač UV-indexa   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimesri svi 20, 2009 8:14 pm

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
david

david


Broj postova : 8
Join date : 18.05.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Ima li netko možda mjerač UV-indexa? Ako ima gdje se to može kupiti i po kojoj cijeni?   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimečet svi 21, 2009 11:10 am

meteo-info.hr, svakodnevo daje stanje UV zračenja sa kartom Hrvatske
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitimepet svi 22, 2009 7:46 pm

vidim da nas ima .... pozdrav svima drago mi je da se svijest siri..... ako hocete organizirat nesto samo recite ja sam iz rijeke i ja sam ovdje malo usamljen, zamisli kako je meni kad me vide a ja blejim u sunce 16 min,,,,,,.... Very Happy Very Happy Very Happy drago mi je dan nas ima sve vise i vise... pozdrav svima i zelim vam jako puno sunca i zdravlja i ljubavi samo ljubavi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ako ste za bilo kakve radionice samo javite ... nesto cemo organizirat... bilo bi lijepo
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 6 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: