Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimepet vel 20, 2009 3:23 am

Za praktikante Solarne joge, postoji stranica koja je dostupna na 34 jezika - U donjem tekstu izvorni email koji je nedavno forwardirao HRM (poruku mu je izvorno poslao Lincoln Gergar):

--- On Mon, 1/12/09, Lincoln Gergar wrote:

> From: Lincoln Gergar
> Subject: My Sun Yoga website is available in 34 differnet languages
> To: "HRM"
> Date: Monday, January 12, 2009, 2:53 PM Hello HRM,
>
> I added a translation tool to my sun gazing website. It instantly
> translates the entire website into one of 34 different languages.
>
> This will help share information with people who cannot read English.
>
> Many blessings,
>
> ~ Lincoln
>
> http://sunlightenment.com
>
>
> Sunlightenment now features an integrated Language Translation tool -
> effectively translating the entire website to any of 34 different
> languages with 1 simple click!
>
> Look for the "Translator" flags on the right tool bar to select your
> language.


Zadnja promjena: Admin; pet vel 20, 2009 3:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimepet vel 20, 2009 3:24 am

Clanci o solarnoj jogi na mercoal.com (izvorni info od HRM-a):



--- On Fri, 1/9/09, HRM wrote:

> From: HRM
> Subject: excellent articles on sungazing on mercoal.com
> To: hiraratanmanek@yahoo.com
> Date: Friday, January 9, 2009, 1:02 AM

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/01/08/feasting-on-sunshine.aspx
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimepet vel 20, 2009 3:29 am

Trenutna Manekova turneja:

-----Original Message-----
From: HRM
Sent: Thursday, February 19, 2009 11:28 AM
Subject: hrm in europe from april 2009

dear respected well wishers
i am finalising my lecture tour in europe and already i have dates fixed in uk,spain and holland and croatia etc.let me know when do you want me to speak on solarhealing at your place.an early response will be highly appreciated.for belgium,france and denmark i have set apart first half of may.second half of may is for holland.april is for spain.june is still open.also small adjustments i can make even in april and may.let me know.thanks hrm www.solarhealing.com i can remain in europe till august 8.thanks hrm
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimesri tra 29, 2009 2:28 pm

IMAMO TACNE DATUME HIRINE TURNEJE PO JUGOISTOCNOJ EVROPI!!!



2. jul Split
3. jul Zagreb
4. jul-Pasman , Zadar
5. jul Pasman
6. jul Ljubljana

7. jul je HRM u putu iz Ljubljane za Novi Sad


8. jul Novi Sad
9. jul Beograd

10. jul HRM stize u Sofiju

11. Varna
12. Veliko Tarnovo
13. Gabrovo and Plovdiv
14. Plovdiv
15. Sofia
if we have 16th will be even better.
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimened svi 03, 2009 9:20 pm

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimeuto svi 05, 2009 10:17 am

Predavanja:

2.7.2009. - u 20:30, Split, Glagoljaška b.b. - tvrđava Gripe.

3.7.2009. - Zagreb, Harmony program

4.-5.7.2009. - otok Pašman, Harmony program

4.7.2009. - u 20:30 sati, Zadar

6.7.2009. - Ljubljana

8.7.2009. - Novi Sad
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
vilazd




Broj postova : 2
Join date : 28.06.2009

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: predavanje Hire Ratana Maneka u Zadru   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimened lip 28, 2009 10:04 pm

Najavljujemo predavanje Hire Ratana Maneka

U organizaciji Centra Tara u Zadru

04. 07.2009. (subota) u 20,30 u zgradi Saveza samostalnih sindikata Hrvatske(Povjereništvo zadarske županije)

F. Bianchija 2 ZADAR (dvorana u prizemlju)

HIRA RATAN MANEK,
najpoznatiji solarni yogi na svijetu održat će

predavanje o SOLARNOJ YOGI

Zgrada se nalazi na Poluotoku, pored carine

Cijena ulaznice je 15 kn

nije potrebna prethodna rezervacija
info na 091 594 6894
www.centartara.com
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitimesub srp 04, 2009 6:54 pm

Istina polako izlazi na videlo oko Hirine organizacije!!!

Najnovija vest da je HRM jucer na insistiranje ljudi iz vlade srbije dobio vizu za srbiju, samo treba u ponedeljak da je i podigne ako mu dozvoli glavni host koordinatorica vesna brkic iz harmony money konecepta KOJA NEMA VEZE SA SUNGAZINGOM ali je ekspert za neke druge stvari... Hirino predavanje u srbiji je sama na svoju ruku bez da je nas organizatore iz srbije kontaktirala ili obavestila otkazala, i ima trip da zakaze isto u ponovo u zagrebu.

Srbija nikada nije cula Hiru, on nikada nije bio kod nas a ovo su jos neke cinjenice o kojima cete biti svi obavesteni jel moramo objasniti ljudima sta se desava i zasto hrm nece doci u srbiju ako ga njegova glavna koordinatorica iz harmony money koncepta ne pusti....

Ovo su cinjenice:

- vukovar i osijek su naknadno ubaceni u program

- i ranije je vesna insistirala da se predavanje odrzi samo u novom sadu ili beogradu, jedva sam se izborio za oba grada

- ulozili smo jako puno sredstava i novca, zivaca, ljudi, nas ugled i angazovali cak i neke politicare iz same vlade srbije, zakupili sale, polepili plakate, obavestili ljude, zakazali medjunarodnu konferenciju za stampu, obezbedili mu gostovanja na drzavnim i nacionalnim televizijama i brojne intervijue....

- dobili smo obavestenje iz srpske ambasade u zagrebu da je hiri odobrena viza i da samo treba ambasador da je potpise jel nije tamo bilo je kraj radnog vremena, ali da ce potpisati u ponedeljak kada dodje i da hira moze tada i da je podigne (to sam ti poslao)

- zvala me je vesna jucer i ja joj kazem da hrm-a ceka viza u ponedeljak a ona mi na to kaze da ne veruje i da se viza ne moze dobiti ni za 3 i vise dana

- sama mi je rekla da je novi sad vec otkazan i da joj posao lepo ide, kaze ima puno ljudi zainteresovano u hrvatskoj da je u splitu (bar mislim) prvi dan bilo oko 400 ljudi i da ce hrm biti 8. jula u osijeku pa se vraca u zagreb, ja joj kazem na to da ne moze da otkaze novi sad a da mi nismo bili konsultovani niti obavesteni o tome, i odmah pri tom zakaze ponovo zagreb.

- hrm se javlja i kaze da nece da ide u ambasadu da mu ne bi tamo zadrzali pobogu pasos i da mu se ne remete drugi planovi

- nakon sto sam hrm-u odgovorio na malo zesci nacin ali nikako napadan, on se predomislio i javlja da ce videti sve u njegovoj moci sto je da uzme vizu

- ti kacis na forumu da je novi sad otkazan i stupam sa tobom u kontakt

- konstantno se dopisujemo vise nas organizatora ovde sa hirom i on samo tvrdi da ce mu zadrzati pasos ( a dobio je vizu za samo par sati jel su urgirali iz nase vlade tako da ce ovo biti medjunarodni skandal i incident i ocekujte nasu konferenciju za stampu jel moramo ljudima da objavimo sta se izdesavalo) a kamoli da ce mu zadrzavati pasos

itd.

tako da znas da ce svaki forum znati sta se desavalo tamo i zasto srbija nije cula hiru, imace na svim forumima logovi nasih postova neka se sve zna kako i treba biti da ne bi ljudi nas ovde krivili. na zalost to ce i samom hiri nastetiti ali sta ces sam je izabrao. najvise su ljudi iz hrvatske popizdeli na vas i ogorceni su zasto hrm nece biti u srbiji... licno ja sam na 20 minuta i 30 sekundi sutra sungazinga po hrm metodi, i ostajem po hrm metodi i dalje ali bez hrm-a u buducnosti ako ne dodje za srbiju 8. jula kako je zakazano!!! u tom slucaju nas novi profi ali i stari sajt portal ce samo spomenuti hrm-a koji je zapoceo ovu praksu i dao je svetu ali nikako nece vise biti akcenat na njemu!

Eto sto mi je bilo na srcu to sam ti i saopstio, samo ocekujte ostre reakcije kako tamo kod vas tako i ovde u srbiji radi toga sta ste uradili (pricam kao organizatori tamo ne licno)

Evil or Very Mad scratch
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Sponsored content





Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Empty
PostajNaslov: Re: Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka   Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svjetske turneje i vijesti od Hira Ratana Maneka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio
» Krenula rubrika "Zagonetne vijesti"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: